Hulu راه اندازی بتا برای بستر تبلیغات تبلیغاتی خود ارائه خدمات

مدت هاست که به عنوان یک بستر گران قیمت برای تبلیغات شناخته می شود ، اکنون Hulu در حال ساخت نمایشنامه ای برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است.

این شرکت راه اندازی بتا را برای یک سکوی تبلیغاتی سلف سرویس ، با حداقل بودجه حداقل 500 دلار اعلام کرد.

راه اندازی و نمایش کمپین

برندهایی که در لیست سفید قرار گرفته اند ، رابط کاربری ساده و ساده ای پیدا می کنند که آنها را از طریق راه اندازی و راه اندازی دور می کند.

تبلیغ کنندگان دامنه تاریخ ، هدف گذاری مخاطبان ، بودجه و سپس منطقه ای را برای بارگذاری تبلیغات خود انتخاب می کنند.

Hulu راه اندازی بتا برای بستر تبلیغاتی تبلیغاتی خود ارائه دهنده

داشبورد همچنین به تبلیغ کنندگان آنچه را در حال اجرا ، تاریخ شروع یا پایان ، بودجه ، سطح تصور هدف و وضعیت سرویس دهی است ، نشان می دهد.

Hulu راه اندازی بتا برای بستر تبلیغاتی تبلیغاتی خود ارائه دهنده

هدف قرار دادن مخاطبان و قرار دادن

تبلیغ کنندگان می توانند بر اساس سن ، جنسیت و موقعیت مکانی مورد هدف قرار گیرند. همچنین گزینه هایی برای علاقه یا ژانر نمایش وجود دارد ، اما وب سایت لیست کاملی از این گزینه ها را ارائه نمی دهد.

مقاله پیشنهادی  Google توضیح می دهد که چگونه صفحات نویسنده می توانند کمک کنند

هدف قرار دادن جغرافیایی می تواند توسط ایالت ، DMA ، شهر ، کد پستی یا هر ترکیبی از آنها باشد.

مارک های تجاری ممکن است مشخص نکنند که نشان می دهد چه مکان هایی را دوست دارند. نزدیکترین چیزی که آنها می توانند به آن میزان دانه بندی برسند از طریق انتخاب ژانرها است.

مشخصات خلاق

تبلیغ خلاق باید در هر مکان بین 15-30 ثانیه طول بکشد و فیلم باشد. برخلاف سایر مارک های اکوسیستم های تبلیغاتی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد ، در حال حاضر فقط از یک خلاقیت در هر کمپین پشتیبانی می کند. اگر یک تبلیغ کننده بیش از یک نسخه ای را که دوست دارد اجرا کند ، باید در مرحله تنظیم کمپین مورد توجه قرار گیرد.

قالب پرونده باید در خروجی .mp4 یا .mov ، به صورت HD با صدای استریو باشد و هیچ خط مشی تبلیغی را نقض نمی کند.

همه آگهی های خلاق یک فرآیند تأیید را انجام می دهند که یادداشت های Hulu می تواند تا 3 روز طول بکشد.

فاکتور راه اندازی احتمالاً

هیچ پنهانی نیست که جریان داخلی در جریان Covid-19 منفجر شده است. در خانه ماندگار شوید و عموم مردم را نسبت به بیرون بودن و دور نگه داشتن خود در خانه وام دهید.

این ، همراه با حرکات تهاجمی که در سایر سیستم عامل های ویدیویی انجام می شود ، بدون شک بر این تصمیم تأثیر گذاشت.

ما می دانیم که مشاغل کوچک و متوسط ​​با چالش های رو به رشد روبرو هستند. برای این مشاغل بسیار مهم است که راهی برای پیشبرد مشتریان و اجتماعات خود داشته باشند. ” – فیه تراپانی ، مدیر فروش سکوی فروش سلف سرویس در هولو.

هولو مدتهاست که نسبت به آن احساس گرسنگی داشته و قیمت های تبلیغاتی بالایی دارد. این بدان معناست که مشاغل کوچک وجوه تجاری فیلم ها را به سیستم عامل های اجتماعی و YouTube در درجه اول هدایت می کند. از آنجا که تقاضا برای فیلم به سرعت در طول Coronavirus افزایش یافته است ، هنگامی که به تقسیم دلارهای تبلیغاتی خود را به سرویس های جریان می دهند ، فرصت های زیادی برای تجارت تهاجمی باز می کند.

مقاله پیشنهادی  TikTok برای اولین بار تعداد کل کاربران ایالات متحده را به اشتراک می گذارد

دلارهای تبلیغاتی ویدیویی غیر تلویزیونی

همچنین سیگنال هایی وجود دارد مبنی بر این که جریان ویدئو در حال حرکت است تا عمداً به دنبال پول تبلیغ کننده برود. YouTube امسال در پیشرفتهای مربوط به اختصاص دلار تبلیغ تلویزیونی شرکت کرد و YouTube Select را برای آدرس دهی ویژه به تماشاگران تلویزیون راه اندازی کرد.

تبلیغات

ادامه خواندن در زیر

با این حال ، هولو با مناطقی غیر از پخش مستقیم تلویزیون روبرو است.

عرصه های خاص ویدیویی نیز با اقداماتی مانند IGTV راه اندازی کسب درآمد برای سازندگان روبرو شده اند و TikTok پلت فرم تبلیغاتی خود ارائه داده است.

در حالی که قالب ها و حالت های مختلف ذهن برای کاربر ، این همه ایجاد گزینه های بیشتری برای سهم رسانه ای که برای ویدیو خرج می کند ، ایجاد می شود.

اطلاعیه رسمی Hulu را می توان در اینجا یافت ، و همچنین با مدیر مدیریت محصولاتشان مصاحبه ای صورت گرفته است.

مشاغل علاقه مند باید درخواست بتا دهند و منتظر بمانند تا با آنها تماس گرفته شود.


تصاویر از حلو