Google هر روز بیش از 25 میلیارد صفحه Spammy را پیدا می کند

تلاشهای Google برای حفظ هرزنامه در نتایج جستجو به تفصیل در گزارش سالانه وب اسپم این شرکت ، منتشر شده است.

براساس این گزارش ، بیش از 99٪ از نتایج جستجوی Google بدون اسپم است و این شرکت برای حفظ این روش به مسافت های زیادی می رود.

به عنوان مثال ، تیم وب اسپم Google هر روز 25 میلیارد صفحه اسپم را کشف می کند که از فهرست نتایج جستجوی Google فیلتر شده اند.

Google می گوید: “این اسپم زیادی است ، و نشان می دهد مقیاس ، پایداری و طول هایی که هرزنامه ها مایل به رفتن هستند.”

در اینجا نکات برجسته دیگری از گزارش وب اسپم Google ارائه شده است ، که نشان از تلاش شرکت برای ماندن در مقابل اسپم ها در سال 2019 دارد.

چگونه Google Fsp Webspam در سال 2019

گوگل در سال 2019 نزدیک به 230،000 گزارش اسپم جستجو را دریافت کرد و توانست 82٪ گزارش های پردازش شده خود را عملی کند.

این شرکت بخشی از این را به بهبود قابلیت های مبارزه با هرزنامه سیستم های یادگیری ماشین خود نسبت می دهد ، که برای سال 2019 در اولویت قرار گرفت.

“راه حلهای یادگیری ماشینی ، همراه با قابلیت اجرای دستی و آزمایش شده با زمان آزمایش شده ما ، در شناسایی و جلوگیری از ارائه نتایج اسپم به کاربران مؤثر بوده است.”

اسپم مبارزات پیروزی Google

تلاش های مبارزه با هرزنامه Google موفق شد اسپم تولید شده توسط کاربر را حفظ کند ، که در سال 2018 با 80 درصد کاهش و در سال 2019 رشد نکرد.

مقاله پیشنهادی  تمام آنچه نیاز است بدانید

هرزنامه لینک همچنان محبوب است ، اما Google در تشخیص آن بهتر می شود. علاوه بر این ، گوگل پیوندهای پرداخت شده و مبادلات پیوند را تأیید کرده است.

“بیش از 90٪ اسپم پیوندها توسط سیستمهای ما گرفتار شده و تکنیک هایی مانند پیوندهای پولی یا تبادل لینک کمتر مؤثر بوده اند.”

Google پیشرفتی را که در مبارزه با سایت های اسپم با محتوای تولید شده و خودکار ایجاد شده ، نشان می دهد. این سایت ها به طور معمول با رفتارهایی درگیر می شوند که جستجوگرها را آزار می دهد یا به آنها آسیب می رساند.

مقاله پیشنهادی  John Mueller از Google درمورد علامت گذاری Paywall مشاوره می دهد

به عنوان مثال می توان به سایت هایی با عناصر فریب دهنده مانند دکمه های جعلی ، تبلیغات بیش از حد ، تغییر مسیر مشکوک و بدافزار اشاره کرد.

گوگل توانست در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 تأثیر کاربران این جستجو را از این نوع هرزنامه بیش از 60٪ کاهش دهد.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

دسترسی به وب مستر

سرانجام ، Google تلاش خود را برای ارتباط با مدیر وب سایت در رابطه با مبارزه با هرزنامه ردیابی می کند.

وقتی Google اسپم را شناسایی کرد ، از طریق کنسول جستجو به مالک سایت هشدار می دهد. در سال 2019 ، گوگل بیش از 90 میلیون پیام برای دارندگان وب سایت ارسال کرد.

این پیامها برای اطلاع صاحبان سایت درمورد هرگونه مشکل یا مشکلی که ممکن است بر ظاهر سایت آنها در نتایج جستجو باشد ، ارسال می شوند.

مقاله پیشنهادی  10 افزونه ورق Google که سئو را راحت تر می کند

از میان 90 میلیون پیام ، حدود 4.3 میلیون مربوط به اقدامات دستی ناشی از نقض دستورالعملهای Webmaster Google است.

اهمیت مبارزه با هرزنامه

برای همزمان شدن با این گزارش ، دنی سلیوان Google یک پست وبلاگ جداگانه نوشت و در مورد دلایل مهم نگه داشتن هرزنامه در نتایج جستجو نوشت.

“بدون سیستم ها و تیم های مبارزه با هرزنامه ، کیفیت جستجو کاهش می یابد – پیدا کردن اطلاعات مفیدی که می توانید به آنها اعتماد کنید بسیار سخت تر خواهد بود.

با داشتن صفحات با کیفیت پایین که به نتایج برتر می پردازند ، این احتمال وجود دارد که افراد سایت های فونی سعی در سرقت اطلاعات شخصی یا آلوده کردن رایانه های خود به بدافزارها را فریب دهند. “

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

آنچه می توانید از این امر دور شوید – ارائه نتایج جستجوی با کیفیت بالا همان اندازه در مورد مبارزه با اسپم است همانطور که در مورد توسعه الگوریتم های پیچیده است.

منابع: Google (1 ، 2)