Google در مورد بهبود امتیازات هسته وب با مسدود کردن کشورها

مارتین اسپلیت ، در یک ویدیوی JavaScript SEO Office Hours به ​​مساله بهبود نمره Core Web Vital با مسدود کردن کشورهایی که اینترنت کم دارند پاسخ داد. ایده این است که جلوگیری از بازدیدکنندگان سایت باعث می شود که Google از آن معیارهای کند کندی برای محافظت از Core Web vitores برای محاسبه امتیاز نهایی استفاده نکند.

نمرات حیاتی وب هسته

Core Web Vital مجموعه ای از معیارهای تجربه صفحه است که در سال 2021 به فاکتورهای رتبه بندی تبدیل می شود. دو نوع امتیاز Core Web Vital وجود دارد ، Field Metrics و Lab Measurements.

معیارهای میدانی امتیاز واقعی حاصل از بازدیدکنندگان یک سایت است. داده های آزمایشگاهی نمرات حاصل از بازدید شبیه سازی شده از طریق ابزارهای مختلف ارائه شده توسط Google است.

هدف از اندازه گیری آزمایشگاه این است که به ناشران و سئوکاران راهی برای آزمایش و تشخیص عملکرد سایت به منظور شناسایی زمینه های بهبود بدهند.

هدف از معیارهای میدانی ارائه بازخورد واقعی در دنیای واقعی است. بسیاری از ابزارهای تجزیه و تحلیل وجود دارند که Core Web Vital را به عنوان ویژگی ارائه می دهند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اما مهمتر از همه ، گوگل از معیارهای میدانی برای ایجاد نمره ای استفاده می کند که برای اهداف رتبه بندی استفاده می شود.

مارتین اسپلیت گوگل در مورد مهمترین وب سایت ها و رتبه بندی بحث می کند

دستکاری امتیازات هسته وب اصلی

جلوگیری از افت امتیاز Core Web Vital نگرانی شخصی است که سوال را از مارتین پرسیده است.

ایده این است که اگر Google از داده های میدانی در دنیای واقعی استفاده می کند ، ممکن است بازدیدکنندگان سایت که از اتصال اینترنتی کندی برخوردار هستند ، امتیاز Core Web Vital ها را کج کنند و در نتیجه بر رتبه بندی سایت تأثیر بگذارد.

برخی از کشورها از اتصالات اینترنتی کندی برخوردارند ، بنابراین شخصی که س theال می کند می خواهد این کاربران را مسدود کند تا نمرات Web Vital را مجسمه سازی کند تا فقط بازدیدکنندگانی که دارای اتصالات اینترنتی سریع هستند در امتیازات نهایی مشارکت کنند.

این سوالی است که مطرح شده است:

“آیا منطقی است که یک سایت اطلاعاتی همه کشورهای خارج از کشور را به جز چند کشور بزرگ مسدود کند تا بهترین نمره میانگین را برای این سرعت بدست آورد؟

من می دانم که می توانم این کار را انجام دهم س isال این است که اگر من مثلاً از کشورهای دارای اتصال اینترنت کند با جمعیت زیادی بازده کم داشته باشم ، قطع ارتباط آنها از دسترسی به وب سایت من منطقی است که به امتیازات رشته های من آسیب می رساند ، منطقی است؟ “

پاسخ مارتین بین واقعیت عملی بی فایده بودن تلاش برای مجسمه سازی امتیازات وب ویتالز و توصیه ای برای نگاه به تصویر کلی تقسیم شد.

مارتین جواب داد:

“نه این تفکر است که لیزر بر روی Core Web Vital متمرکز شده است و واقعاً خطرناک است. “

الف ، از آنجا که افراد این کشورها اگر بخواهند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، از طریق یک پروکسی یا “VPN” نامیده می شوند که در بیشتر موارد یک پروکسی است.

و سپس سرعت حتی کندتر است ، بنابراین کمکی نمی کند. “

مارتین اظهار داشت كه مسدود كردن كاربران باعث می شود كه آنها فقط از یك شبكه خصوصی مجازی استفاده كنند ، سرویسی كه كشور و آدرس IP كاربر را مخفی می كند. VPN معمولاً باعث کندی اتصال اینترنت نسبت به اتصال اینترنت بدون VPN کندتر می شود.

مقاله پیشنهادی  توافق نامه FTC برای بهبود امنیت به بزرگنمایی نیاز دارد

مارتین ادامه داد ، این بار به این معنی است که تمرکز روی تنها یک عنصر عامل رتبه بندی ممکن است بر سایر عوامل مهم تأثیر منفی بگذارد.

او ادامه داد:

“نکته دیگر این است که Core Web Vital and Page Experience یک عامل رتبه بندی از بین صدها فاکتور رتبه بندی است.

بنابراین نباید قدرت این عامل رتبه بندی را بیش از حد ارزیابی کنید.

مهم است. مهمترین نیست.

و من فکر می کنم اگر اطلاعات مفیدی دارید و می توانید این اطلاعات را به مردم برسانید و ROI دریافت کنید ، احتمالاً باید این کار را انجام دهید.

زیرا دوباره صدها فاکتور رتبه بندی وجود دارد. سرعت تنها چیزی نیست.

زیرا اگر سرعت تنها چیزی باشد ، یک وب سایت خالی واقعاً خوب رتبه بندی می شود زیرا واقعاً ، واقعاً سریع است. درست؟ مساله این نیست.

سریع سیگنال کیفی مهمی است اما سیگنال های کیفیت دیگری نیز وجود دارد که واقعاً نیز بسیار مهم هستند. بنابراین ، من چنین کاری نمی کنم.

همچنین ، این بدان معنی است که یک تنظیم پیچیده تر وجود دارد ، که معمولاً مشکلات بیشتری را به وجود می آورد.

من آن کار را نخواهم کرد. فکر نمی کنم این یک کار منطقی باشد که اینجا انجام شود. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

آخرین قسمت در مورد “تنظیمات پیچیده تر”اشاره به این ایده است که ساده نگه داشتن یک سایت به از بین بردن مشکلات ناخواسته کمک می کند. هرچه مسئله پیچیده تر شود ، فرصت بیشتری برای اشتباه پیش می آید.

مقاله پیشنهادی  ابزار آزمایش داده ساختار یافته Google در دامنه جدید زندگی می کند

وقتی ناشر لایه به لایه پیچیدگی را اضافه می کند ، ممکن است جایی پیش بیاید که یک لایه با لایه دیگری تداخل داشته باشد و سایت مطابق آنچه در نظر گرفته شده است متوقف شود.

غذاهای آماده

Core Web Vital بدون توجه به اینکه آیا عامل فاکتور رتبه بندی وجود دارد یا خیر ، مهم است. درست کردن آن قسمت مهم است.

اما گام های اضافی را برای تلاش برای دستکاری امتیازات بردارید که ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد ، هر دو با تغییر رفتار کاربر برای ایجاد امتیازات حتی بدتر برای سایت خود و یا معرفی یک لایه پیچیده بی مورد که ممکن است به طور کاملاً متفاوت بر رتبه بندی تأثیر بگذارد.

سرانجام ، بسیاری از امتیازات رتبه بندی وجود دارد که از Core Web Vital اهمیت بیشتری دارند. احتمالاً این فاکتورهای مهم رتبه بندی به محبوبیت سایت و مرتبط بودن محتوا با سوالات جستجو مربوط می شوند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این بدان معنا نیست که تمرکز بر روی فاکتورهای Web Vital است ، زیرا Web Vital می تواند به طور غیر مستقیم به سیگنال های محبوبیت بهتر و همچنین تبدیل و کلیک های تبلیغاتی بیشتر کمک کند.

فقط یک چشم انداز است که باید یک منظره وسیع را ببینید ، جنگل را ببینید و بیش از حد با “تمرکز لیزر” روی یک درخت مشغول نشوید.

استناد

فیلم مارتین اسپلیت را که به س Cال هسته اصلی وب پاسخ می دهد تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=i-eAkWmQB1s