Google توضیح می دهد که چرا داده های میدانی از داده های آزمایشگاه قابل اطمینان تر هستند

مارتین اسپلیت گوگل اخیراً توضیحاتی در مورد تفاوت بین داده های آزمایشگاه و داده های میدانی در ارتباط با ابزارهای آزمایش ارائه داد.

Splitt می گوید ، داده های میدانی قابل اطمینان تر هستند ، زیرا این نشانگر چگونگی تجربه و تعامل کاربران واقعی با یک وب سایت است.

این موضوع در طول Hangout SEO Webmaster JavaScript SEO که در تاریخ 10 ژوئن برگزار شد ، مطرح شد.

یک صاحب سایت سؤالی را ارسال کرد و پرسید که چرا هنگام اندازه گیری سرعت صفحه ، بین داده های میدانی و داده های آزمایشگاه تفاوت وجود دارد

در اینجا چیزی است که اسپلیت در پاسخ گفت:

وی گفت: “داده های میدانی از کاربران واقعی تهیه شده است ، در حالی که داده های آزمایشگاه از مکانی کاملاً قدرتمند و احتمالاً اینترنت مناسب از جایی در سراسر جهان تهیه می شود. بنابراین ممکن است شما همان نتایج را مشاهده نکنید. “

داده های داده در مقابل داده های آزمایشگاه

Splitt نمونه ای فرضی از آزمایش سایت با ابزاری را که از داده های آزمایشگاه از کشوری که سرور سایت نیز در آن مستقر است استفاده می کند.

مقاله پیشنهادی  چگونه می توان SEO را در سرتاسر سازمان خود فعال کرد

در این مثال ، داده های آزمایشگاه احتمالاً بارهای سایت را خیلی سریع تعیین می کنند. به این دلیل است که سایت در همان کشوری که آزمون در آن برگزار می شود ، میزبانی می شود ، بنابراین زمان فیزیکی لازم برای ارسال داده ها حداقل است.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

بیایید بگوییم که این کشور همچنین با دسترسی سریع به اینترنت بسیار مناسب است. این باعث افزایش بیشتر سرعت اندازه گیری شده توسط داده های آزمایشگاه می شود.

با این حال ، وقتی بازدید کنندگان سایت در کشور دیگری مستقر می شوند ، این سرعت بطور قابل توجهی کاهش می یابد. اگر بازدید کننده ها در اینترنت زندگی پرسرعت نداشته باشند ، سرعت آن حتی بیشتر می شود.

این تفاوت اصلی بین داده های آزمایشگاه و داده های میدانی است.

چرا داده های میدانی قابل اطمینان تر است

داده های آزمایشگاه با یک آزمایش کنترل شده در شرایط ایده آل اندازه گیری می شود ، در حالی که داده های میدانی با توجه به تعامل کاربران واقعی با یک سایت تحت شرایط مختلف اندازه گیری می شوند.

مقاله پیشنهادی  خصوصیات قیف بازاریابی محتوای برتر [SEMrush Survey Stats]

همانطور که مارتین اسپلیت گفت:

در این حالت ، داده های آزمایشگاه من شگفت انگیز به نظر می رسند. و سپس داده های میدانی من ، زیرا کاربران من در انتهای جهان نشسته اند ، وحشتناک به نظر می رسند.

این چیزی است که اتفاق می افتد زیرا داده های آزمایشگاه فقط مصنوعی است. این فقط تقریب چیزی است که در دنیای واقعی اتفاق می افتد. و سپس داده های میدانی دارید که به طور شگفت آور چیز واقعی را که مردم در حال تجربه هستند به شما می دهد.

بنابراین اگر می دانید که در تلفن های کند و قدیمی به کاربران خدمت می کنید. یا اتصالات اینترنتی ، روستایی ، لکه دار. این اتفاقی است که می افتد. این در شرایطی است که داده های زمینه بسیار بدتر از آنچه در داده های آزمایشگاه می بینید ، به نظر می رسند.

این یک مشکل کلی است – توسعه دهندگان معمولاً با اتصال به اینترنت فوق العاده در لپ تاپ های مدرن کار می کنند. و سپس کاربر دنیای واقعی در آیفون 2 قدیمی است ، جایی در روستایی ، شمال آلمان است که در صورت خوش شانس بودن ، اتصال به اینترنت Edge را دارید. و بعد همه چیز برایشان وحشتناک به نظر می رسد …

داده های میدانی احتمالاً نشانه بهتری برای چگونگی تجربه کاربران واقعی وب سایت شما نسبت به داده های آزمایشگاه است. از آنجا که داده های آزمایشگاه به معنای واقعی کلمه فقط سرور شخصی است که درخواستی را برای شما ایجاد می کند. و اگر این اتفاق بیفتد اگر سرور کاملاً پرخاصیت باشد ، اعداد بسیار خوبی خواهید یافت ، اما پس از آن دنیای واقعی به اندازه گوشت خوک و زیبا نیست. “

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

پاسخ کامل را در ویدیوی زیر بشنوید:

مقاله پیشنهادی  DuckDuckGo اکنون دارای ویژگی های برنامه ریزی مسیر است

https://www.youtube.com/watch؟v=n18nYA2FqrI