Google برای ارزیابی نتایج خود ارزیابی خود را از اختلال اضطراب می افزاید

وقتی افراد از جستجوی Google برای جستجوی اطلاعاتی در مورد اضطراب استفاده می کنند ، اکنون یک پرسشنامه معتبر بالینی برای ارزیابی خود مشاهده می کنند.

طبق اطلاعات جدیدی که هفته گذشته از دفتر سرشماری منتشر شد ، یک سوم آمریکایی ها اکنون علائم اضطراب بالینی یا افسردگی را نشان می دهند.

وی گفت: “اختلالات اضطرابی 48 میلیون بزرگسال در آمریكا را تحت تأثیر قرار می دهد. اضطراب خود را به عنوان طیف گسترده ای از علائم نشان می دهد ، و می تواند نتیجه عوامل بیولوژیکی باشد یا ناشی از تغییر محیط یا قرار گرفتن در معرض یك رویداد استرس زا باشد.

جوامع COVID-19 با معرفی نقاط جدید استرس ، شاهد افزایش مسائل و نیازهای بهداشت روان هستند. “

Google با همکاری با اتحاد ملی بیماری روانی (NAMI) برای دسترسی به منابع بهداشت روان ، به افرادی که ممکن است با علائم اضطراب دست و پنجه نرم کنند ، کمک می کند.

مقاله پیشنهادی  AMP رسمی برای افزونه وردپرس به نسخه 2.0 به روز شده است

هنگامی که افراد در ایالات متحده به جستجوی اطلاعات در مورد اضطراب می پردازند ، گوگل GAD-7 (Generalized Anxociation Disorder 7) را در بخش پنل دانش نمایش می دهد.

از GAD-7 در عمل بالینی به عنوان ابزاری برای غربالگری اضطراب استفاده می شود. طبق مطالعات بررسی شده توسط Peer ، پرسشنامه معتبر ، کارآمد و قابل اعتماد است.

در اینجا مثالی از GAD-7 به نظر می رسد.

Google برای ارزیابی نتایج نتایج جستجوی

وقتی کار خود را تمام کردید ، اعداد را اضافه می کنید تا بدانید که در مقیاس اضطراب کجا قرار دارید. امتیازات از 0 (حداقل اضطراب) تا 21 (اضطراب شدید) است.

البته ، وقتی در نتایج جستجو ارائه می شود متفاوت است و نمرات به طور خودکار محاسبه می شوند.

مقاله پیشنهادی  20 مکانی که باید محتوای خود را به اشتراک بگذارید

در اینجا چند نمونه از تصاویر آورده شده است.

Google خود ارزیابی ارزیابی اختلال اضطراب را به نتایج جستجو اضافه می کند Google خود ارزیابی ارزیابی اختلال اضطراب را به نتایج جستجو اضافه می کند Google خود ارزیابی ارزیابی اختلال اضطراب را به نتایج جستجو اضافه می کند Google برای ارزیابی نتایج نتایج جستجوی اختلال اضطراب اضطراب می افزاید:

بررسی هفت سوال همان مواردی را که ممکن است یک متخصص بهداشت روان بپرسد ، شامل می شود.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

Google اطمینان می دهد که پاسخ ها خصوصی و مطمئن هستند و جمع آوری یا به اشتراک گذاشته نمی شوند.

GAD-7 یک تشخیص پزشکی نیست. این فقط برای کمک به افراد است که درک کنند که چگونه علائم اضطراب خود گزارش شده با دیگران مقایسه شده است که همان پرسشنامه را تجربه می کنند.

از آنجا افراد می توانند منابع را برای اطلاعات بیشتر در مورد علائم خود مشاهده کنند یا در صورت لزوم از یک متخصص کمک بگیرند.

“اضطراب می تواند به عنوان طیف گسترده ای از علائم جسمی و عاطفی ظاهر شود ، و برای افرادی که برای اولین بار علائم را تجربه می کنند ممکن است چندین دهه طول بکشد.

امیدواریم با فراهم آوردن دسترسی به اطلاعات معتبر و منابع و ابزارهایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اضطراب ، بتوانیم افراد بیشتری را برای انجام اقدامات و کمک به آنها توانمند سازیم. “

این اکنون سومین غربالگر سلامت روان است که در نتایج جستجوی Google موجود است.

مقاله پیشنهادی  چگونه Google گذرهای فردی یک صفحه وب را شناسایی می کند

پیش از این ، NAMI با Google همکاری کرده است تا بتواند اسکنرهایی مشابه را به افرادی که اطلاعاتی درباره افسردگی و PTSD می دهند ارائه دهد.

ارزیابی های خود ارزیابی در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است ، اما گوگل امیدوار است که در نهایت آنها را در سایر کشورها در دسترس قرار دهد.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

منبع: Google