5 راه یک MBA می تواند حرفه شما در بازاریابی دیجیتال را منفی کند

چگونه یک برنامه مدرن MBA شما را برای چشم انداز بازاریابی دیجیتال آماده می کند

یکی از عواملی که باعث بازاریابی دیجیتالی از سایر زمینه ها می شود ، میزان تغییر در صنعت است.

روندها هرچه سریعتر می توانید چشمک بزنید. به نظر می رسد پیشرفت فناوری یک شبه است.

تنها چیزی که می توانید به عنوان یک بازاریاب دیجیتال روی آن حساب کنید این است راه های دستیابی به مشتریان و مخاطبان خواهد شد هرگز ایستا بمان.

خوشبختانه ، یک برنامه مدرن MBA شما را برای تغییر سریع و سریع در حرفه بازاریابی دیجیتالی شما آماده می کند. همچنین به شما می دهد ابزار و دانش بنیادی را برای هدایت تیم بازاریابی دیجیتال در هر صنعت هدایت کنید.

1. مباحث عادی که در یک MBA پوشانده می شوند چیست؟

برنامه MBA راهی برای یادگیری مفاهیم تجاری و بازاریابی از دیدگاه جامع است. با تمام جنبه های اداره یک کسب و کار آشنا خواهید شد ، که درک بیشتری از چگونگی قرارگیری بازاریابی دیجیتال در معما بزرگتر به شما می دهد.

مباحث مربوط به دوره های معمولی MBA:

 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت مالی
 • تحلیل داده ها
 • حسابداری
 • رفتار انسان ، اخلاق و منابع انسانی

اکثر برنامه های MBA گزینه های دیگری را برای تمرکز فراهم می کنند ، جایی که شما روی جنبه اصلی تجارت مانند بازاریابی تمرکز خواهید کرد.

2. چه مهارتهایی را ایجاد خواهید کرد؟

مهارتهایی که در یک برنامه MBA ایجاد می کنید قطعاً شما را برای حرفه ای در مدیریت بازاریابی دیجیتال آماده می کند. چند مورد اصلی شامل موارد زیر است:

 • رهبری: بیاموزید که چگونه تیمی از افراد و پروژه های پیشرو را مدیریت و هدایت کنید.
 • ارتباطات: روشهای مؤثر برای برقراری ارتباط با تیم ، کارفرمایان و مشتریان خود را بشناسید.
 • حل مسئله: یکی از بهترین مهارت هایی که یاد خواهید گرفت ، حل مسئله شامل تفکر خلاقانه و تحلیل هایی است که برای تجارت و بازاریابی ایجاد شده است و مانع رشد می شود.
 • استراتژیک: شما یاد می گیرید که چگونه استراتژی هایی را برای تجارت ایجاد کنید و به طور موثر آنها را اجرا کنید.
 • مدیریت و چند وظیفه ای: شما می دانید که چگونه می توانید چندین توپ در هوا را کنترل کنید ، از جمله نظارت بر تیم ها ، پروژه ها ، کمپین ها و ابتکار عمل.
مقاله پیشنهادی  آیا شرکت شما به سطح سئو سازمانی رسیده است؟ چگونه بدانیم

3. چه مدت طول خواهد کشید تا مدرک خود را تکمیل کنید؟

بسته به جایی که و چگونه مدرک خود را کسب می کنید ، برنامه MBA شما می تواند 12 تا 12 ماه به طول انجامد. برخی از برنامه های داخل دانشگاه بیشتر به طول می انجامد – بعضی اوقات تا 2 سال.

فرصت های کسب MBA آنلاین خود بیش از همه مورد توجه است. کسب مدرک آنلاین نیز دارای انعطاف پذیری بسیار بیشتری است. کلاس درس شما به هر کجا که می رود می رود ، بنابراین می توانید MBA را همزمان با کار در کار فعلی خود دنبال کنید.

5 راه برای شارژ شغلی در بازاریابی دیجیتال با MBA

دلایل زیادی وجود دارد که چرا MBA می تواند شما را در مسیر سریع موفقیت شغلی در بازاریابی دیجیتال قرار دهد. در اینجا فقط چند مورد اصلی ذکر شده است:

1. ایجاد دانش کار دقیق از مدیریت بازاریابی دیجیتال

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، تکمیل یک برنامه MBA به شما آموزش خوبی در زمینه اصول تجارت می دهد. شما همه چیز را از تجزیه و تحلیل داده ها گرفته تا مدیریت بازاریابی گرفته تا حسابداری و استراتژی یاد خواهید گرفت.

تحصیلات شما شما را برای موقعیت شغلی بازاریابی دیجیتال با سرعت بالا قرار می دهد که در آن شما باید از کلاه های زیادی استفاده کنید و دائماً محوری باشید تا با نرخ تغییر در صنعت سازگار شوید.

بعنوان مثال ، از لیست واقعاً به لیست های واقعی شغل در حوزه بازاریابی دیجیتال نگاه کنید. کلمات کلیدی مهم و پر رنگ به رنگ زرد ، که دانش و مهارت های لازم در بسیاری از رشته ها را برای داشتن یک استاد واقعی ، پردرآمد بازاریابی دیجیتال به شما نشان می دهد:

5 راه یک MBA می تواند شغل شما را در زمینه بازاریابی دیجیتال منجمد کند

همانطور که مشاهده می کنید ، یک تحصیلات خوب و شغلی می تواند شما را به عنوان کاندیدای این نوع از موقعیت های بازاریابی دیجیتالی سوق دهد.

مثالی دیگر از فهرست شغلی بازاریابی دیجیتال از راه دور ، جایی که مهارت ها و دانش لازم از تجزیه و تحلیل داده ها گرفته تا اصول حسابداری و ارتباط کتبی / کلامی خوب وجود دارد:

5 راه یک MBA می تواند شغل شما را در زمینه بازاریابی دیجیتال منجمد کند

2. برای عملی کردن تئوری ، به تنهایی فرصت کسب کنید

کسب یک MBA شما را به طرق دیگری متمایز می کند و به دنبال شغل در بازاریابی دیجیتال هستید – این فرصت های ارزشمند تجربه کاری را برای شما فراهم می کند تا بتوانید چشم مدیر یا کارفرما را استخدام کنید. به عبارت دیگر ، شانس بیشتری برای عملی کردن تئوری های تجارت و بازاریابی خواهید یافت.

مقاله پیشنهادی  بیاموزید که چگونه SEO e Enterprise خود را در eSummit به یک سطح جدید برسانید

اکثر برنامه های MBA شما را با شبکه ای از چشم انداز برای تمرین مهارت های خود در ارتباط می گذارد: دوره های کارآموزی ، خارج از کشور ، پروژه های گروهی ، کنفرانس ها و موارد دیگر.

همه اینها می تواند بعداً منجر به تماس های مفید و فرصت های شغلی شود.

و هر یک از این فرصت ها در یک رزومه نیز به همان اندازه خوب به نظر می رسد.

3. درآمد بیشتری از دروازه + افزایش اشتغالزایی کسب کنید

یکی از مهمترین دلایلی که مردم برای دریافت MBA بازاریابی خود انتخاب می کنند این است که به طور خودکار آنها را برای پرداخت هزینه بهتر و چشم انداز شغلی بهتر موقعیت می دهد.

با داشتن MBA ، از ایستادگی کردن مطمئن خواهید بود. داده های Zippia نشان می دهد که تقریباً 60٪ از کل مدیران بازاریابی دیجیتال دارای مدرک لیسانس هستند ، اما تنها 24.4٪ دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

5 راه یک MBA می تواند شغل شما را در زمینه بازاریابی دیجیتال منجمد کند

بسیاری از کارفرمایان و مدیران استخدام وقتی به دنبال برنامه های شغلی هستند ، آموزش عالی را ارج می نهند. اگر MBA دارید ، به طور خودکار از شمع سرخس رزومه ها جدا می شوید.

MBA همچنین اگر تجربه ای برای همراهی با شما داشته باشد ، شما را برای دریافت دستمزد بالاتر قرار می دهد. به گفته BLS ، در اواخر سال 2019 ، متوسط ​​درآمد هفتگی کارگران شاغل با مدرک لیسانس 1،281 دلار بود. برای دارندگان مدرک پیشرفته ، درآمد هفتگی متوسط ​​افزایش می یابد 21.7٪، به 1،559 دلار

5 راه یک MBA می تواند شغل شما را در زمینه بازاریابی دیجیتال منجمد کند

4. پیشرفت در سازمان خود را با جهش و مرزها

اگر در بازاریابی دیجیتال کار می کنید و می خواهید شغل خود را بیشتر کنید ، یک MBA می تواند به شما کمک کند قدم بعدی را برای ارتقاء یا عنوان شغلی سریعتر بردارید.

شما در حال حاضر شانس بهتری برای ارتقاء از طریق بخش یا شرکت خود در مقابل یک فرصت خارجی دارید.

مطابق گزارش ADP’s State of Workforce 2019 ، شرکتها و ادارات در بخش اطلاعات بیشتر از هر صنعت دیگری احتمالاً از درون پیشرفت می کنند. از این گذشته ، متوسط ​​افزایش دستمزد ناشی از ترفیع 17 درصد است که از بالاترین میزان در خارج است.

مقاله پیشنهادی  17 راه برای کمک به مشاغل کوچک تحت تأثیر COVID-19

این بدان معنی است که سطح دانش و مهارت های بازاریابی کسب و کار شما با MBA یک ایده هوشمند است ، زیرا احتمال بسیار زیادی وجود دارد که منجر به موارد بزرگتر و بهتری در محیط فعلی شما شود.

5. اتصالات ارزشمند برقرار کنید

آخر ، یکی از بهترین دلایلی که MBA باعث شارژ بیشتر در حرفه بازاریابی دیجیتال شما می شود ، به دلیل ارتباطاتی است که شما ایجاد خواهید کرد.

اساتید ، همکلاسی ها ، مشاوران و دیگر مخاطبین برنامه MBA شما دارایی های شبکه ای با ارزش و قبل و بعد از فارغ التحصیلی شما خواهد بود. خواه تصمیم به یادگیری در دانشگاه و یا به صورت آنلاین بگیرید ، فرصتهای نامحدودی برای ایجاد روابط مفید دو طرفه با افراد در کلاسها و برنامه خود خواهید داشت.

اگر در طول راه بر روی ساختن این روابط حرفه ای کار کنید ، پس از آماده شدن برای رفتن به آنجا و بهره گیری از این اتصالات ، با یک منبع قابل اعتماد تنظیم می شوید.

سرمایه گذاری در MBA می تواند هوشمندانه ترین حرکت شغلی شما باشد

اگر در برنامه MBA سرمایه گذاری کنید ، شغل شما در بازاریابی دیجیتال سریع دنبال می شود. دلیل این امر بدست آوردن یک MBA بازاریابی ، پایه ای محکمی برای پیشرفت در بازار گرم است که کند نمی شود.

افراد امیدوار و بازاریابی دیجیتال به طور یکسان نیاز به یک مزیت رقابتی در این زمینه دارند که می تواند به سرعت هوا تغییر کند.

یک برنامه MBA درک عمیق تری از مفاهیم تجاری و بازاریابی ، شانس بیشتری برای اضافه شدن به رزومه کاری شما ، افزایش اشتغالزایی و احتمال بهتر پیشرفت در محیط شغلی فعلی خود را به شما ارائه می دهد.

امکانات شبکه را به مجموعه مزایا اضافه کنید و با سرمایه گذاری در آینده خود باقی خواهید ماند که نمی توانید انکار کنید.

MBA می تواند به شما کمک کند در حرفه بازاریابی دیجیتال خود به دورتر و سریعتر برسید. آماده برای تحقق آن هستید؟ بررسی کنید MBA آنلاین برنامه از دانشگاه سنت Ambrose.