25 ابزار برتر نوشتن SEO برای به دست آوردن ترافیک بیشتر از Google

حتی امروز گوگل ما را بهتر از گذشته می فهمد (این مسئله پیش می رود همه به هر حال ، روزانه) ، ایجاد محتوا در رتبه بندی چیزی بیش از نوشتن نسخه خوب است.

مطمئنا ، شما هنوز هم نیاز به نوشتن یک نسخه خوب است.

بعلاوه تحقیق در مورد کلمات کلیدی و رقبا را انجام داده و برچسب های HTML را بهینه کرده و از طرحواره استفاده کنید – لیست به 700 امتیاز ادامه می یابد.

ابزار ارائه شده در اینجا به شما کمک می کند تا تمام قسمت های متحرک را ردیابی کنید.

هر ابزاری در اینجا یک متحد قابل اعتماد است ، که از بهینه سازی مطالب و خوانایی مطالب شما به طور هم زمان مراقبت می کند.

ابزارهای جستجوگرها و نوشتارهای همه در یک

1. دستیار نوشتن SEMrush

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای کسب ترافیک بیشتر از Google

مزایای

SEMrush یکی از اصلی ترین پایه های صنعت سئو به طور کلی است.

در دستیار نوشتاری آنها ، کلمات کلیدی مورد نظر را برای رتبه بندی وارد کنید ، و تایپ متن خود را شروع کنید.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

SEMrush متن شما را به 4 قسمت اصلی تقسیم می کند:

  • سئو
  • اصالت
  • صدای صدا
  • خوانایی

سپس مشاوره ای در مورد چگونگی بهبود هر یک از این عناصر ارائه می دهد.

دستیار نوشتن منابع چشمگیر سئو SEMrush را ترسیم می کند تا به شما توصیه های بهینه سازی را ارائه دهد.

از یادآوری به شما برای اضافه کردن کلمات کلیدی مورد نظر خود به عنوان ، و به پیشنهاد کلمات کلیدی اضافی برای غنی سازی متن خود ، تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

قیمت گذاری

برخی از ویژگی های دستیار نوشتن به صورت رایگان در دسترس است. اما برای به دست آوردن برخی از مشاوره ها در مورد نوشتن نسخه بهتر و همچنین برخی از اطلاعات عمیق SEO ، به یک مورد نیاز خواهید داشت گورو برنامه برای هر ماه 199.95 دلار

2. تجزیه و تحلیل محتوا در زمان واقعی Yoast

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای به دست آوردن ترافیک بیشتر از Google

مزایای

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

Yoast هم اکنون به راحتی بزرگترین افزونه SEO برای وردپرس در جهان است. ابزار ایجاد محتوای سئو آنها میزبان بسیاری از ویژگیهای مشاوره و نوشتن اطلاعات در مورد SEO است.

مانند دستیار نوشتن SEMrush ، این سرویس ابری است ، بنابراین شما می توانید در هر زمان وارد شوید و شروع به نوشتن کنید. اگرچه بر خلاف دستیار نوشتن ، Yoast به شما توصیه های سئو رایگان را به صورت تار به شما می دهد.

با استفاده از تجزیه و تحلیل محتوا در زمان واقعی Yoast ، می توانید عنوان و توضیحات متا کامل خود را ایجاد و ویرایش کنید ، و بلافاصله ببینید که چگونه آنها به SERP نگاه می کنند.

همراه با برخی از تجزیه و تحلیل های یکپارچه در صفحه ، یکی از بهترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل متن و ویرایش متن در پرواز است.

قیمت گذاری

استفاده از تجزیه و تحلیل محتوا در زمان واقعی Yoast است رایگان. دریافت نمره محتوای SEO خود با استفاده از Yoast هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت ، و شما آزاد هستید که هر زمان بخواهید این کار را انجام دهید.

3. ویرایشگر محتوای حسابرس وب سایت

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای کسب ترافیک بیشتر از Google

مزایای

مقاله پیشنهادی  خصوصیات قیف بازاریابی محتوای برتر [SEMrush Survey Stats]

در واقع ویرایشگر محتوا یک پردازشگر کلمه است که با قابلیت های سئو حسابرسان WebSite تقویت می شود (افشای این: ابزاری است که توسط شرکت من SEO PowerSuite ساخته شده است).

وقتی صفحه آینده خود را می نویسید ، بسیار مهم خواهید بود نشانگر SEO.

هنگام پر کردن توضیحات عنوان و متا ، یک نمونه SERP دریافت می کنید. خواهید دید که توضیحات عنوان و متا شما چگونه به نظر می رسد ، و چگونه می توانید بزرگترین رقبای طاقچه شما را پر کنند. به این ترتیب ، شما می توانید برچسب های HTML خود را تنظیم کنید تا از بهترین روش های SEO پیروی کنید.

پیشخوان کلمه کلیدی همیشه در دسترس است ، به شما امکان می دهد بررسی کنید که آیا تمام کلمات کلیدی مورد نظر خود را اضافه کرده اید یا خیر.

صفحه ای که می نویسید نیز به طور مداوم برای مباحث مربوط به جستجوگرها در صفحه مورد بررسی قرار می گیرد و مشکلاتی را که نادیده گرفته اید و بهترین راه حل برای آنها ارائه کرده اید.

و از آنجایی که تحقیقات رقبا برای تولید مناسب محتوای مناسب بسیار مهم است ، شما همچنین می توانید لیست کاملاً قابل تنظیم و کاملاً قابل تنظیم از رقبای طاقچه را در اختیار داشته باشید.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

قیمت گذاری

به عنوان یک ماژول در حسابرس WebSite ، ویرایشگر محتوا در رایگان نسخه نرم افزار

ابزارهایی فقط برای قسمت “SEO”

4. KWFinder

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای به دست آوردن ترافیک بیشتر از Google

مزایای

KWFinder یکی از ابزاری است که SEO را در “SEO Writing” قرار می دهد. آنچه آن را به ابزاری عالی برای تحقیقات کلمات کلیدی تبدیل می کند فقط این نیست که مجموعه ای از پیشنهادات کلمات کلیدی را ارائه می دهد.

نکته جالب توجه این است که داده های کلیدی کلیدی مانند شما را در اختیار شما قرار می دهد دقیق حجم جستجو ، هزینه های CPC و نحوه تغییر محبوبیت کلمه کلیدی انتخابی شما با گذشت زمان.

همچنین به شما می دهد یک مرور کلی از SERP فعلی برای کلید واژه خود می دهد و به شما فرصتی می دهد تا روش سئو را از بهترین ها سرقت کنید.

قیمت گذاری

پایه ای طرح برای هر 100 جستجو کلمه کلیدی در روز 49 دلار در ماه است ، حق بیمه برای 500 کلمه کلیدی 69 دلار است ، و آژانس مبلغ 129 دلار در هر ماه برای 1200 کلمه کلیدی در روز اجرا می شود.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

یک آزمایش 1 روزه رایگان نیز در دسترس است.

5-9: گزینه های مناسب

اگر به دلایل قیمت یا راحتی ، می خواهید با چیز دیگری بروید ، به عموم مردم پاسخ دهید یک گزینه جایگزین درخشان است که امتیازات مختلفی را برای سبک کسب می کند.

برای تحقیق در مورد کلید واژه های کم حجم ، یک ابزار عالی نیز موجود است صفحه کلید واژه، پیشنهادات کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار می دهیم و فقط داده های عمیق مربوط به آن کلمات کلیدی را شارژ می کنید.

برای داده ، می توانید روی کنید Ubersuggest یا متاسفانه گران است کلمه کلیدی چشم.

مقاله پیشنهادی  10 روش که ساختار وب سایت می تواند بر SEO تأثیر بگذارد

اگر آنچه می خواهید لیستی از پیشنهادات کلمات کلیدی بر اساس آنچه که قبلاً در بینگ به طور خاص رتبه بندی کرده اید ، ممکن است بخواهید کلید واژه WordStream.

10. جستجوگر تراکم کلمه کلیدی

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای کسب ترافیک بیشتر از Google

مزایای

تراکم چگالی کلمات کلیدی ابزارهای کوچک SEO به طور خاص ایجاد شده است تا به ما کمک کند از خطاهای پر کردن کلمات کلیدی جلوگیری کنیم.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

ابزار به روشی ساده کار می کند: متن خود را (حداکثر 2000 کاراکتر) یا URL اضافه می کنید. سپس ابزار صفحه مورد نظر را از طریق برنامه اجرا می کند و گزارش مفصلی در مورد نگارش سئو خود به شما ارائه می دهد.

شما به شکلی از کلمات کلیدی رایج خود ، و اینکه آیا آنها را در برچسب های HTML خود قرار دهید ، می پردازید.

مهمتر از همه ، کلمات کلیدی شما استفاده کرده اید به همراه آنها ذکر شده است تراکم، به این ترتیب که به راحتی می توانید از اضافه برداشتن صفحه خود و مجازات های رنج برده خودداری کنید.

این کار به شما کمک می کند با گرفتن کلمات کلیدی با چگالی بالا که رعد و برق کلمات هدف شما را دزدیده می شود ، صفحه خود را در نگاه موتور جستجو کنید.

قیمت گذاری

تراکم چگالی کلمات کلیدی ابزارهای SEO کوچک است رایگان برای هر کسی

11-14: گزینه های مناسب

سعی کنید WordCounter ابزار این کار به همان روش جستجوگر تراکم کلمات کلیدی انجام می شود ، فقط شما می توانید متن مورد نظر خود را به بزرگی مورد نیاز بچسبانید ، بدون محدودیت 2000 کاراکتر در اینجا.

یکی دیگر از ابزارهای عالی برای نوشتن سئو شماست ابزار بهینه سازی صفحه نمایش IMN.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

این ابزار از مزایای دیگری برخوردار است به این دلیل که شما همچنین می توانید نمایه پیوند صفحه خود را خراب کرده و مستقیماً از طریق برنامه به کد HTML صفحه خود دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید آن را با هم جفت کنید جستجوگر عنوان و توضیحات totheweb یا شبیه ساز Google SERP شبیه ساز SEOscout – هر دو ابزار رایگان هستند و به شما این امکان را می دهند تا بررسی کنید که عنوان صفحه و توضیحات متا در SERP چگونه به نظر می رسد.

ابزار فقط برای قسمت “نوشتن”

15. گرامر

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای کسب ترافیک بیشتر از Google

مزایای

گرامرلی به سختی به مقدمه ای احتیاج دارد. اما این امر ناعادلانه خواهد بود که هنگام صحبت کردن در مورد بهترین ابزارها برای کمک به نوشتن خود ، آن را کنار بگذارید.

اگر به یک امتحان جامع طلسم ، یک دستیار نوشتن و یک کارشناس دستور زبان در یک بسته یکپارچه و یکپارچه نیاز دارید – این باید اصلی ترین زرادخانه نویسندگی SEO شما باشد.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

این که آیا شما فقط یک صفحه جدید ایجاد می کنید ، یا یک صفحه از قبل موجود را بازنویسی می کنید ، هر متنی که می نویسید باید با Grammarly تصحیح شود.

قیمت گذاری

قطعاً می توانید از آن استفاده کنید رایگان نسخه

با این وجود ، برای بررسی محتوای خود برای سرقت ادبی و اینکه اهداف نوشتاری خود را در نمایه خود ذخیره کرده اید ، ممکن است بخواهید به این گزینه تغییر دهید حق بیمه اشتراک ، که شما را به یک لایحه 29.95 $ در ماه اجرا کنید.

مقاله پیشنهادی  چگونه می توان با چارچوب OKRs رشد آژانس خود را افزایش داد

16-20: گزینه های مناسب

ابزاری ارزانتر که قسمت اعظم آن قلمرو را در بر می گیرد ProWritingAid.

با هوش مصنوعی اختصاص داده شده به انتخاب دستور زبان ، می توانید در هیچ زمان متونی قوی تر ایجاد نکنید.

و اگر آنچه در نسخه رایگان Grammarly از دست می دهید ، سرقت ادبی است ، به این موضوع مراجعه کنید PaperRater یا Copyscape. این دو تا از بهترین کارآگاهان ادبی هستند.

شما همچنین می توانید به نوبه خود زنجبیل. این یک بررسی گرامر است که به شما در ترجمه سند به یکی از 40 زبان موجود نیز کمک می کند.

و اگر از دستور زبان خود راحت هستید و می خواهید کمک واژگان کنید ، می توانید از آن استفاده کنید SpellCheck Plus.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

21. برنامه همینگوی

25 ابزار برتر نوشتن SEO برای کسب ترافیک بیشتر از Google

مزایای

نوشتن شما را جسورانه و روشن می کند.

خودشه.

با وجود این واقعیت که خود همینگوی اغلب در واقع جملات طولانی و بادگیر را به کار می برد ، میراث وی به عنوان یک استاد نتیجه گیری زندگی می کند.

همینگوی برنامه همه چیز در مورد خواندن متن شما بیشتر است. این شما مترادف را به شما ارائه می دهد ، استفاده شما از صدای منفعل را بررسی می کند – در کل ، متن خود را تا حد امکان قابل خواندن کنید.

قیمت گذاری

استفاده از نسخه مبتنی بر وب همینگوی کاملا رایگان است.

اما اگر می خواهید یک برنامه دسک تاپ داشته باشید ، باید 19.99 دلار پرداخت کنید. این همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً بعد از اتمام نوشتن ، انتشار دهید.

22-25: گزینه های مناسب

ابزاری عالی که برای دانش آموزان ایجاد شده است اما همه ما می توانیم از آن بهره مند شویم نوشتن نرم و صاف. این ابزار ورزشی بسیار مفید است همکار ماژول ، به شما هزاران انجمن برای هر کلمه ای می دهد.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

برنامه های خوانایی کلی خوب هستند بخوانید-قادر باشید و هوایی.

متن قبلی متن شما را در برابر معیارهای کاملاً قابل خواندن آزمایش می کند. مورد دوم معیارهای کمتری دارد اما هنوز هم ابزاری عالی عالی برای تولید محتوا است.

ابزار زبان ابزار دیگری برای بالا بردن خوانایی شما با پیچ و تاب است. با استفاده از آن ، شما همچنین یک افزونه مرورگر دریافت می کنید ، که برای نویسندگان انواع نسخه ها بسیار مناسب است.

نتیجه

امروز ، کلیه تولید محتوا ایجاد محتوای سئو است.

و همه نوشتن باید نوشتن SEO باشد.

امروزه ایجاد نسخه قابل خواندن و کارآمد با بهینه سازی آن دست به دست می شود.

تقاضاهای موتورهای جستجو قبلاً همزمان با خواسته های کاربران واقعی است.

به همین دلیل است که مراقبت از هر دو طرف در نوشتن سئو مهمترین چیز در ایجاد رتبه های برتر و فروش محتوا است.

منابع بیشتر:


اعتبار تصویر

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

تمام تصاویر گرفته شده توسط نویسنده ، مه 2020