100 میلیون جستجو در روز

DuckDuckGo یک مرحله مهم را جشن می گیرد زیرا در یک روز به 100 میلیون جستجو می رسد.

داده های ترافیک عمومی DuckDuckGo نشان می دهد که این رکورد دوشنبه گذشته ، 11 ژانویه به دست آمده است.

از جمله رقم مهم روز دوشنبه ، DuckDuckGo در صدد انجام 90 میلیون جستجوی متوسط ​​روزانه در ماه ژانویه است.

برای مقایسه ، DuckDuckGo به طور متوسط ​​حدود 52 میلیون جستجو در روز در ژانویه 2020 دارد. این بدان معنی است که تعداد این ماه افزایش 73 درصدی از سال گذشته را نشان می دهد.

برای قرار دادن بیشتر این رکورد در چشم انداز ، در اینجا افزایش سال به سال در جستجوی متوسط ​​روزانه آمده است:

  • ژانویه 2019 تا ژانویه 2020 – 52٪ افزایش
  • ژانویه 2018 تا ژانویه 2019 – 62٪ افزایش
  • ژانویه 2017 تا ژانویه 2018 – 61٪ افزایش
  • ژانویه 2016 تا ژانویه 2017 – 30٪ افزایش

رشد DuckDuckGo محدود به جستجوی وب نیست ، زیرا برنامه تلفن همراه آن بیش از هر زمان دیگری محبوب است.

این هفته گذشته در نمودارهای فروشگاه App iOS برای همه برنامه های رایگان به بالاترین رقم 7 و از همه برنامه های کاربردی به رتبه 1 رسیده است.

مقاله پیشنهادی  چگونه می توانیم از مارک تجاری خود کیفیت برتر کسب کنیم

DuckDuckGo با رکورد جدید: 100 میلیون جستجو در روز

موفقیت DuckDuckGo در تلفن همراه آن را به رتبه 2 پشت گوگل در سهم بازار جستجوی تلفن همراه رسانده و بینگ و یاهو را غصب کرده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

درست است ، DuckDuckGo رسماً موتور جستجوی شماره 2 تلفن همراه در ایالات متحده است. در دسک تاپ از Bing و Yahoo در موقعیت شماره 4 عقب است. با این وجود فضای کمتری برای رشد یک موتور جستجو در دسک تاپ وجود دارد زیرا بیشتر جستجو در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

DuckDuckGo با رکورد جدید: 100 میلیون جستجو در روز

به هر طریقی که انتخاب کنید ، DuckDuckGo نرخ رشد را تجربه می کند که در تاریخ 12 ساله خود دیده نشده است. همه علائم نشان می دهد که این بخشی از یک تغییر بزرگتر به سمت سیستم عامل های خصوصی است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

نکته مهم فروش DuckDuckGo نسبت به سایر موتورهای جستجو ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی آن است. کاربران می توانند بدون جمع آوری اطلاعات شخصی و فروش آنها به تبلیغ کنندگان ، جستجوها را انجام دهند.

مقاله پیشنهادی  Google نتایج جستجوی موبایل را دوباره طراحی می کند

رویدادهای اخیر پذیرش برنامه های مبتنی بر حریم خصوصی را تقویت کرده است. همانطور که DuckDuckGo در رتبه های App Store قرار می گیرد ، برنامه های پیام رمزگذاری شده مانند Signal و Telegram نیز افزایش می یابند.

در زمان نوشتن این مقاله ، Signal و Telegram به ترتیب شماره 1 و # 2 در فروشگاه App ایالات متحده هستند.

با آگاهی بیشتر مردم از چگونگی استفاده شرکت ها از داده هایشان ، به نظر می رسد آنها تصمیمات آگاهانه ای را برای انتخاب سرویس های مختلف می گیرند.

تحقیقات ضد انحصاری در مورد شرکت هایی مانند فیس بوک ، آمازون ، اپل و گوگل سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها را مورد توجه قرار داده است. در نتیجه ، وقتی مردم با شرایط خدمات خود موافقت می کنند ، مردم می فهمند که چه چیزهایی را به فناوری بزرگ وارد می کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

موتورهای جستجوی جایگزین ، برنامه های شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان همه در حال افزایش هستند. اینکه آیا این رشد پایدار است چیزی است که به مرور خواهیم فهمید. ممکن است کاربران رضایت بیشتری از خدماتی که در ابتدا استفاده می کردند ، پیدا کنند.

مقاله پیشنهادی  Google جزئیات مربوط به Core Update Recovery Times را ارائه می دهد

همانطور که به DuckDuckGo مربوط می شود ، رشد آن به اندازه کافی ثابت است که نشان می دهد این روند ادامه خواهد داشت. همانطور که قبلاً نشان دادم ، دستیابی به سفر DuckDuckGo به 100 میلیون جستجو در روز به طول انجامید. این چیزی نیست که یک شبه اتفاق افتاده باشد.

اکنون زمان خوبی برای DuckDuckGo است که می تواند روی ویژگی های بیشتری سرمایه گذاری کند که آن را به یک گزینه واقعی 1: 1 برای سایر موتورهای جستجو نزدیک کند. خواهیم دید که آیا این رشد در جستجوهای روزانه باعث به روزرسانی در آینده نزدیک می شود یا خیر.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

منابع: DuckDuckGo ، Statcounter ، SimilarWeb ،