گروه های یاهو در 15 دسامبر سال 2020 کاملاً خاموش می شوند

Yahoo Groups در 15 دسامبر سال 2020 مرحله نهایی خاموش شدن را تکمیل می کند ، در این زمان به طور کامل از وب حذف خواهد شد.

روند خاموش کردن Yahoo Groups ، یک وب سایت که زمانی پر رونق بود و مملو از جوامع پر جنب و جوش بود ، سال گذشته آغاز شد.

اول ، یاهو توانایی استفاده از Groups را در اکتبر 2019 غیرفعال کرد. محتوای جدید دیگر نمی تواند به Groups کمک کند ، اما محتوای موجود همچنان قابل مشاهده و بارگیری است.

در دسامبر 2019 محتوای Yahoo Groups دیگر قابل مشاهده نبود و کاربران باید تا ژانویه 2020 اطلاعات خود را بارگیری کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

تا کنون ، یک نسخه سلب شده از Yahoo Groups در وب وجود داشته است. تنها قابلیت آن این است که اعضای گروه بتوانند پیام های خصوصی بین یکدیگر ارسال کنند.

مقاله پیشنهادی  Google Core Web Vital به عنوان سیگنال های رتبه بندی و اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته استفاده می شود [PODCAST]

به زودی ، آخرین عملکرد باقی مانده Yahoo Groups حذف خواهد شد و وب سایت خود در دسترس نخواهد بود.

اطلاعیه مربوط به بسته شدن گروه های یاهو اکنون در صفحه اصلی group.yahoo.com ظاهر می شود.

گروه های یاهو اعلامیه را خاموش کردند.

در این اطلاعیه آمده است:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“ما در 15 دسامبر سال 2020 وب سایت Yahoo Groups را خاموش کرده ایم و اعضای دیگر قادر به ارسال یا دریافت ایمیل از Yahoo Groups نخواهند بود.

ویژگی های Yahoo Mail مطابق انتظار به کار خود ادامه خواهند داد و هیچ تغییری در حساب Yahoo Mail ، ایمیل ها ، عکس ها یا سایر محتوای صندوق ورودی شما ایجاد نخواهد شد.

همچنین هیچ تغییری در سایر خواص یا خدمات یاهو ایجاد نخواهد شد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد خاموش کردن Yahoo Groups و گزینه های خدمات جایگزین را در این صفحه راهنما پیدا کنید. “

صفحه راهنمایی که یاهو به آن اشاره می کند تعدادی از سوالات متداول در مورد خاموش کردن گروه ها را جمع آوری می کند.

مقاله پیشنهادی  Google Suffers Massive Glitch - مجله موتور جستجو

یاهو دلیل کم شدن استفاده از گروه های یاهو را دلیل کاهش آن می داند:

“Yahoo Groups طی چند سال گذشته شاهد کاهش مداوم استفاده بوده است. در همان مدت ، در حالی که مشتری ها به دنبال محتوای معتبر و قابل اعتماد هستند ، شاهد درگیری بی سابقه ای در سراسر املاک خود بوده ایم.

گرچه این تصمیمات هرگز آسان نیستند ، اما ما باید تمرکز خود را بر سایر حوزه های کسب و کار در مورد محصولاتی که دیگر با استراتژی بلند مدت ما سازگار نیستند تصمیمات دشواری بگیریم.

اگرچه Yahoo Mail به کار خود ادامه خواهد داد ، پیام ها پس از 15 دسامبر دیگر نمی توانند از اعضای Yahoo Groups ارسال یا دریافت شوند.

مقاله پیشنهادی  هر آنچه برای سئو باید بدانید

در صفحه راهنما آمده است: “اگر بعد از 15 دسامبر سعی کنید به گروه خود ایمیل بزنید ، پیام شما تحویل داده نمی شود و اخطار خرابی دریافت خواهید کرد.”

اگر کاربر سابق Yahoo Groups هستید و اعضای گروه خاصی هستند که می خواهید با آنها در تماس باشید ، به نظر می رسد تنها گزینه تبادل اطلاعات تماس است.

برای کسانی که به دنبال گزینه هایی برای Yahoo Groups هستند ، بهترین توصیه های این شرکت Nextdoor است. حتی یک صفحه راهنما در مورد انتقال یک گروه یاهو به یک گروه Nextdoor وجود دارد.

یاهو همچنین به Facebook Groups ، Google Groups و Groups.io به عنوان گزینه های بالقوه اشاره می کند.