کنسول جستجوی Google گزارش داده برای داده های ساختاری شده را اضافه می کند

Google گزارش عملکرد کنسول جستجو را با داده های مربوط به عملکرد نتایج غنی از دستور العمل به روز می کند.

افرادی که از نشانه گذاری دستور العمل در وب سایت خود استفاده می کنند ، مجموعه جدیدی از داده ها را زیر برگه “ظاهر ظاهر” در بخش گزارش عملکرد مشاهده می کنند.

با استفاده از این داده ها ، صاحبان سایت می توانند تأثیر نتایج غنی از دستور العمل را با معیارهایی از قبیل کلیک کلی ، برداشت ، میانگین نرخ کلیک در کل و موقعیت متوسط ​​بهتر درک کنند.

مقاله پیشنهادی  تقریباً رفع اشکال نمایه سازی Google - بروزرسانی جدید

این معیارها را می توان با دستگاه ، جغرافیا و نمایش داده شد.

همه این داده ها با هم می توانند برای بهینه سازی صفحات دستور العمل برای عملکرد بیشتر در نتایج جستجو استفاده شوند.

به عنوان مثال ، یک صاحب سایت ممکن است یکی از بهترین صفحات دستور العمل خود را کشف کند که در واقع اغلب به عنوان نتیجه غنی ارائه نمی شود.

شاید نشانه گذاری 100٪ معتبر باشد ، اما Google نتیجه ای غنی برای صفحه به طور مداوم ارائه نمی دهد.

با مقایسه کلیک روی نتایج غنی در برابر تعداد کلی ترافیک می توان این کار را تعیین کرد. این صفحه می تواند یک مقدار ترافیک سالم ایجاد کند ، اما اغلب به عنوان یک نتیجه غنی انجام نمی شود.

بخاطر بسپار ، فقط به این دلیل که یک صفحه واجد شرایط ارائه به عنوان یک نتیجه غنی نیست ، به این معنی نیست که همیشه خواهد بود.

مقاله پیشنهادی  کاربران LinkedIn اکنون می توانند افرادی را که پست های آنها را می بینند کنترل کنند

اگر صاحب سایت برخی از بهترین صفحات خود را کشف کند که به عنوان نتایج غنی ارائه نمی شوند ، می توانند حداقل در صورت تمایل بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

پیش از این ، این داده ها در دسترس نبودند. صاحبان سایت می توانند ترافیک صفحات دستور العمل را در Google Analytics کنترل کنند ، اما هنوز داده های مربوط به کارایی نتایج غنی را ندارند.

اکنون ، صاحبان سایت که از داده های ساختار یافته دستور استفاده می کنند ، یک روش کارآمد دارند تا بررسی کنند که چند بار صفحات به عنوان نتایج غنی نمایش داده می شوند ، چند بار کلیک بر روی آنها و موارد دیگر.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

این به روز رسانی در کنسول جستجو اکنون برای کلیه سایت هایی که از داده های ساختار یافته دستور استفاده می کنند ، موجود است.

مقاله پیشنهادی  نحوه کسب گواهینامه تبلیغات Google شما

کنسول جستجوی Google اطلاعات جدیدی را برای داده های ساختار یافته recipe اضافه می کند

اطلاعات بیشتر درباره داده های ساختاری دستور العمل

از داده های ساختاری دستور العمل می توان برای انتقال اطلاعات خاص به Google در مورد زمان آماده سازی ، زمان پخت و پز ، اطلاعات مربوط به تغذیه ، رتبه بندی های مرورگر و غیره استفاده کرد.

گوگل از این اطلاعات برای درک بهتر دستورالعمل و ارائه آن به کاربران در قالب نتیجه غنی استفاده می کند. نتایج غنی از دستور العمل ها می توانند در نتایج جستجوی Google و Google تصاویر ظاهر شوند.

داده های ساختاری به خودی خود یک عامل رتبه بندی نیستند. با این حال ، نتایج غنی حاصل از داده های ساخت یافته می تواند تفاوت بین جستجوگرها با کلیک روی یک صفحه روی صفحه دیگر را ایجاد کند.