چگونه مشاغل می توانند زمان خود را تغییر دهند

هیچ کس برای امسال آماده نبود. اما درست مثل آن ، این اتفاق افتاد – و امروز همه ما خود را در دنیایی متفاوت می یابیم.

عادت های مصرف کننده سازگار است. بیش از 100000 کسب و کار کوچک از مارس 2020 در ایالات متحده تعطیل شده اند. از هر 10 مصرف کننده 9 نفر پذیرفته اند که پس از COVID-19 عادت های خرید خود را تغییر داده اند.

برون سپاری از پشتیبان گیری مفید به تنها گزینه مناسب تبدیل شد.

و یک کسب و کار توجه زیادی داشته است.

Enter Fiverr – یک بازار آزاد مستقر در فستیوال ها که به سرعت نمودارها را به عنوان ابرقهرمان نجات دهنده زندگی (تجاری) سال 2020 مقیاس بندی کرد.

در اینجا تنها چند مورد از ارزشمند شدن آن وجود دارد.

چگونه تجارت شما می تواند در بازی های گرسنگی بازاریابی امروز رقابت کند

نکته 1: نگهداری برابر با درآمد است

در زمان بی ثباتی ، فراموش کردن از زیرسازی آسان است.

این استرس چگونه بر مغز ما تأثیر می گذارد. این سلسله مراتب مازلو است. ذهن ما توسط سیستم های لیمبیک احساسی ما ربوده می شود و باعث می شود ما به عنوان انسان مطمئن شویم که نیازهای اساسی ما برآورده می شود (مانند احتکار دستمال توالت) – و فکر عقلانی را تقریباً غیرممکن می کند.

این جایی است که رهبران کسب و کار خود را پیدا می کنند و در این لحظات بحران به آرامی از سلسله مراتب مازلو سقوط می کنند.

به همین دلیل است که صاحبان مشاغل بلافاصله به درآمد به عنوان منبع موفقیت نگاه می کنند.

اما واقعیت این است که آنها به دنبال مکان اشتباهی هستند. درآمد حاصل از استفاده است – و بهترین راه برای افزایش آن این است که ابتدا مقدار مشتریانی که شرکت در درازمدت حفظ می کند ، افزایش یابد.

مقاله پیشنهادی  7 هک بهره وری موثر برای مبارزه با نوشتن تبلیغات تقلبی

اما خبر خوب این است که خرید یک خریدار جدید هزینه بیشتری نسبت به خرید فعلی آن دارد.

با تشکر از طوفان اجتماعی ، پزشکی و اقتصادی که سال 2020 بوده است ، مشاغل باید آماده باشند تا به سرعت برای تقویت ماندگاری محوری شوند. این تنها راه برای تضمین بقای کوتاه مدت و افزایش انعطاف پذیری طولانی مدت به طور همزمان است.

آنجاست که Fiverr می تواند به شما کمک کند.

بازآفرینی با مقاومت مواجه نمی شود. چه در میان کاهش بودجه و چه درزهای مربوط به کارمندان باشید ، یا اینکه فقط در مورد این که این بازار به سرعت در حال تغییر ممکن است دائمی باشد کنار بیایید ، ادامه کار دستگاه می تواند چالش برانگیز باشد. اما تقریباً برای هر مسئله امروزی ، Fiverr یک راه حل دارد.

با Fiverr می توانید در هر زمان و هر مکان با استعدادهای ویژه ارتباط برقرار کنید. مهم نیست که به چه وظیفه ای احتیاج دارید ، بودجه شما چه اندازه است یا چه موعدی به آن وارد می شود – می توانید پروژه را به اتمام برسانید.

خدمات موجود از طبقات اساسی هر کسب و کار تا تقریباً سایر موارد متفاوت است: گرافیک ، نوشتن ، خدمات بازاریابی دیجیتال ، برنامه نویسی و لیست ادامه دارد. این برنامه با توجه به جدول زمانی ، بودجه و سطح تعهد شما طراحی شده است.

Retention نسخه نیازهای اساسی تجارت شما (به عنوان مثال ، دستمال توالت شما) است. و برای حفظ مشتری ، باید برای آینده نوآوری داشته باشید.

مقاله پیشنهادی  وردپرس 5.6 ممکن است سایت ها را در دسامبر 2020 خراب کند

برای حفظ احتباس ، شما همچنین می خواهید اعتماد ایجاد کنید و همدلی کنید تا با تغییر رفتارهای مصرف کننده سازگار شوید.

به واكنش واكنشی كه Ticketmaster دریافت كرده پس از اعلام اینکه بلیط یا رویدادهای لغو شده به دلیل COVID-19 را پس نمی دهند ، نگاه کنید. پس از اینکه خبرنگاری در نیویورک تایمز آنها را هدف قرار داد و از کنگره پرس و جو کرد ، Ticketmaster انعطاف بیشتری داشت.

در این اوضاع عجیب هرج و مرج و اختلال ، شما باید روی آنچه بیشترین اهمیت را دارد ، حفظ کنید.

نکته 2: یک ماده متوسط ​​شاد بین افراد ناشنوا و بیش از حد نگران پیدا کنید

همدلی یکی دیگر از نیروهای حیاتی مهم در انتقال به دنیای جدید است. این نشان دهنده حساسیت انسان نسبت به شرایط است. به عنوان مثال بانک ها از هزینه های اضافه برداشت چشم پوشی کرده اند.

افزودن همدلی در پیام و لحن شما می تواند تجارت شما را با احساسات خریداران همسو کند. این نشان می دهد که شما به فکر مصلحت بیشتر جامعه خود هستید. اما این روزها ، بدون ارتباط رو در رو ، برداشت غلط از صدا آسان است.

در حالی که مصرف کنندگان می خواهند بدانند که شما واقعاً به آنها اهمیت می دهید ، شما نمی خواهید با کری صدا یا بیش از حد نگران باشید.

به عنوان مثال گینس را در نظر بگیرید. آنها پیام خود را از جشن های میخانه در روز سنت پاتریک به سلامتی و طول عمر انتقال دادند.

یکی از راه های انجام این کار ، اتخاذ رویکرد “ما” ابتدا با رویکرد مشتری محوری است. تحقیقات نشان داده است که استفاده از “ما” در مقایسه با “شما” یا “من” نزدیکی درک شده شرکت کنندگان را افزایش می دهد.

مقاله پیشنهادی  نحوه کسب اطلاعات بیشتر از لیست کسب و کار من در Google

در اینجا مثالی از Levi’s آورده شده است:

مشاهده می کنید که Levi’s جمله خود را با “ما” شروع می کند.

به همین دلیل امروز بیش از هر زمان دیگری ، یک نویسنده متن می خواهید که بتواند ارتباطات همدلی بین تجارت و مشتری شما ایجاد کند.

و Fiverr ساخته شد تا مطمئن شود می توانید یکی از آنها را تهیه کنید.

این جایی است که انتظارات شما پیش از موافقت نه تنها می تواند توافق شود ، بلکه باید تأیید کنید که آیا کار قبل از پرداخت هیچ گونه هزینه ای برآورده نمی کند.

هنگامی که به خواسته خود رسیدید ، نوشتن متن های با استعداد Fiverr می توانند به شما کمک کنند صدای مورد نظر خود را پرورش دهید ، نام تجاری خود را ایجاد کنید و سپس برای حفظ آن دستورالعمل هایی ایجاد کنید.

علاوه بر این ، Fiverr بهترین مکان برای تنظیم لحن ، تبدیل محتوای شما به زبان های دیگر یا حتی ایجاد طرح هایی است که از آن پشتیبانی می کنند – به لطف استعدادهای خود از سراسر جهان.

هنگام جستجوی یک نویسنده متن ، آنها باید توانایی همدلی با مشتری شما را داشته باشند. نباید احساس اجبار کرد. پیام و لحن مناسب می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا دیده و شنیده شوند.