نحوه استفاده از GitHub برای سئو سازمانی

دوستان مهندسی من غالباً به من نشان داده اند که از طریق GitHub چه کار می کنند و من می بینم که پروژه های منبع باز ذخیره شده و در سایت برای سئو به اشتراک گذاشته می شوند.

Git چیست؟

سایت های شرکت های بزرگ مقیاس پیچیده هستند ، و مدیریت تیم کنترل با تیمی از مهندسان که دائماً به آنها دسترسی پیدا می کنند ، تغییر و اضافه کردن موارد می تواند مشکل باشد.

Git در ابتدا در سال 2005 توسط Linus Torvalds به عنوان نمونه ای از معماری توزیع شده یا سیستم کنترل نسخه توزیع شده (DVCS) ساخته شده بود ، که در آن نسخه کاری کد هر توسعه دهنده نیز یک مخزن است که می تواند شامل تاریخچه کلیه تغییرات باشد.

مخازن Git به صورت محلی متصل می شوند و به مهندسان این امکان را می دهند که روی دستگاه خود کار کنند ، اما به یک مخزن مشترک نیز وصل می شوند.

این امر به آنها کمک می کند تا با فشار و کشیدن تغییرات ، به آسانی با دیگران همکاری کنند ، در صورتی که قبلاً تنها گزینه آنها این بود که در CVS یا Subversion (که با نام SVN نیز شناخته می شود) یک مکان واحد برای نسخه کامل کد خود داشته باشید.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

علاوه بر توزیع ، گیت با عملکرد ، امنیت و انعطاف پذیری در ذهن طراحی شده است.

اگر هنوز در مورد اینکه Git چیست گیج می شوید ، GitHub یک راهپیمایی ساده را از نصب برای انجام تمام مراحل از طریق کشش و فشار در راهنمای Git خود دارد.

GitHub چیست؟

شاید شما شنیده باشید که GitHub یک سرویس به اشتراک گذاری و نشر کد است ، یا این یک سایت شبکه های اجتماعی برای برنامه نویسان است.

در حالی که هر دو جمله صحیح هستند ، هیچ یک دقیقاً دقیقاً چه چیزی را GitHub توضیح نمی دهند.

GitHub یک سرویس میزبانی مخازن مخزن Git است که یک رابط گرافیکی مبتنی بر وب را فراهم می کند و امکان کنترل دسترسی و ویژگی های همکاری اضافی مانند ویکی ها ، ابزارهای اصلی مدیریت کار را برای پروژه ها از طریق موضوعات ، تیم های هماهنگ کننده و موارد دیگر فراهم می کند.

مقاله پیشنهادی  نحوه برنده شدن در SEO و PPC (و صرفه جویی در هزینه انجام این کار) با Octoboard

این خانه همچنین در یک جامعه قرار دارد که بیش از 50 میلیون نفر در ساختن نرم افزار با یکدیگر یاد می گیرند ، به اشتراک می گذارند و با هم کار می کنند.

GitHub با Git چگونه کار می کند؟

گیت در قلب GitHub قرار دارد.

مانند سایر سیستم های کنترل نسخه ، تجدید نظر در پروژه ها را مدیریت و ذخیره می کند. اگرچه بیشتر برای کد استفاده می شود.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

از Git همچنین می توانید برای مدیریت انواع دیگر پرونده ها ، مانند اسناد Word ، پروژه های Final Cut و پرونده های مرتبط با سئو استفاده کنید.

به عنوان راهی برای هماهنگی با تیم های مختلف و مدیریت نسخه ها در یک مکان ، به آن فکر کنید.

GitHub میزبان مخازن Git است ، در عین حال یک رابط گرافیکی مبتنی بر وب ، کنترل دسترسی و سایر ویژگی های همکاری مانند ویکی ها و مدیریت پروژه نیز ارائه می دهد.

استفاده از GitHub برای سازمانی سئو

همراه با همه چیزهایی که مخازن Git برای مهندسین فراهم می کند ، GitHub چندین ویژگی مختلف را برای سئو در سطح سازمانی ارائه می دهد.

از آسان به روزرسانی صفحات GitHub تا ابزارهایی که همکاری را در بین تیم های سئو و سازمان های بزرگ ساده می کنند ، GitHub از ویژگی های مانند:

  • بحث تیم: سازمان های سازمانی غالباً دارای چندین تیم SEO هستند که باید در ارتباط با یکدیگر بمانند.
  • صفحات GitHub: تیم های جستجوگرها و بازاریابی می توانند از Github Pages برای بهینه‌سازی استفاده کنند بدون اینکه به منابع یا مهندسی بسیار متکی باشند.
  • ویکی: اکثر وظایف SEO سازمانی ، آموزش و برقراری ارتباط در سراسر شرکت است. ویکی های GitHub یک منبع عالی برای اضافه کردن سؤالات اساسی SEO در رابطه با سازمان است.
مقاله پیشنهادی  TikTok 45 روز برای فروش یا خارج شدن از ایالات متحده آمریکا دارد

خواه هماهنگ کننده کار باشد یا بهینه سازی آن را با اسکریپت های منبع آزاد انجام دهد ، در مورد GitHub برای هر تیم بزرگ SEO جستجوگرها وجود دارد.

منابع موجود در GitHub از انجمن منبع باز

منابع بسیار خوبی برای اسکریپت های موجود در پلتفرم GitHub وجود دارد که به سئو شما کمک می کند.

در اینجا چند مورد توصیه شده است.

گزارشات فانوس دریایی در Gist

Lighthouse ابزاری با منبع باز Google است که عملکرد صفحات سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند.

علاوه بر تمرکز اصلی برنامه های وب و سایت های تلفن همراه ، Lighthouse اطلاعات و توصیه های مفیدی را ارائه می دهد که می تواند هر سایتی را بهبود ببخشد.

گزارش ها بر عملکرد ، دسترسی ، بهترین شیوه ها ، سئو و برنامه های کاربردی وب مترقی متمرکز شده است.

گزارشی در پرونده های JSON با جزئیات در هر زمینه ایجاد می شود که نتیجه آزمایش و راهنمایی را با مشاوره عملی انجام می دهد.

اگر نمی خواهید به پرونده های JSON بپیوندید ، می توانید گزارشات خود را به عنوان GitHub Gist مخفی به اشتراک بگذارید.

A Gist قطعه ای از کد است که توسط GitHub میزبان است و کلیه فواید مخزن GitHub را به روش سبک دارد تا بتواند به راحتی هضم شود.

ایجاد یک لیست جدید ، افزودن ، تغییر و حذف فایل ها و کد به طور کامل در مرورگر بسیار آسان است – نیازی به نصب یا بارگیری هر چیزی نیست.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

ابزار تجزیه و تحلیل SEO

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانند سئو سایت شما را بررسی کنند ، اما هزینه آن را دارند.

Seth Black این اسکریپت رایگان SEO Analyzer را ایجاد کرده است که می تواند برای تجزیه و تحلیل ساختار یک سایت و ارائه تجزیه و تحلیل از موضوعات اساسی SEO استفاده کند.

به Python 3.6+ ، BeautifulSoup4 و urllib3 نیاز دارد ، سایت را خزیده ، ساختار را تجزیه و تحلیل می کند ، کلمات را در بدن سایت شمارش می کند و درباره هرگونه مشکل فنی سئو هشدار می دهد.

مقاله پیشنهادی  چگونه می توان SEO را در سرتاسر سازمان خود فعال کرد

می توانید وب سایت خود را از صفحه اصلی یا نقشه سایت XML خزنده کنید.

بهینه ساز تصویر

تصاویر می توانند بزرگترین مقصر سرعت صفحه هر سایت باشند ، که بر SEO تأثیر منفی می گذارد.

ویکتور دومینگوس یک اسکریپت پایتون ایجاد کرد که می تواند اندازه پرونده تصاویر را کاهش دهد.

این نرم افزار در نظر گرفته شده است که پایتون خالص باشد و هیچگونه وابستگی خاصی به غیر از بالش برای اطمینان از سازگاری با طیف گسترده ای از سیستم ها ، از جمله آیفون ها و آی پد ها که Pythonista 3 را اجرا می کنند ندارد.

بسته به نحوه تعیین رشته پرس و جو ، می توانید یک تصویر واحد یا یک پوشه از چندین تصویر را بهینه کنید.

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

همچنین توصیه می شود قبل از اجرای عملیات ، یک نسخه را ذخیره کنید زیرا این اسکریپت به طور دائمی تصاویر را بهینه می کند.

SEO با GitHub برای تیم ها

GitHub تمام ویژگی های اصلی خود را در آوریل 2020 برای تیم ها رایگان کرد.

این یک راه عالی برای امتحان کردن ویژگی های همکاری در سازمان شما قبل از انجام جهش به یک برنامه سازمانی یا برنامه جایگزین است.

با تعداد نامحدودی از همكاران برای مخازن عمومی و خصوصی ، تیم شما می تواند موضوعاتی را برای تابلوهای پروژه ایجاد كند ، نقاط عطف را پیگیری كند ، در بحث های تیمی ارتباط برقرار كند و دسترسی پروژه را به صورت تیمی یا تیمی مدیریت كند.

از هر سکویی که برای هماهنگی تلاشهای SEO خود استفاده کنید ، ساده کردن ابزارها ، ارتباطات و پروژه ها می تواند به همه افراد تیم شما کمک کند تا با هم بهتر همکاری کنند.

افشای کامل: من این قطعه را به عنوان استخدام اخیر مدیریت سئو GitHub نوشتم. من سالهاست با GitHub آشنا هستم.

منابع بیشتر: