مصاحبه: سریع با API نمایه سازی بینگ رتبه بندی کنید

گفته می شود که API Indexing Bing Instant Index به معنای واقعی کلمه می تواند صفحات شما را در عرض چند دقیقه مرتب کند. من با کریس لاو مصاحبه کردم (ChrisLove) که اولین کسی بود که API بینگ را امتحان کرد. کریس تجربه خود را با استفاده از API برای گرفتن رتبه بندی سریع در بینگ به اشتراک می گذارد.

کریس لاو یک برنامه وب مترقی و متخصص SEO است. توصیفات وی در اطلاعیه API Indexing Instant Bing در نمایش داده شد.

عکس صفحه نمایش توصیفی از API Bing Inex Index توسط Chris Love of Love2Dev.com

نحوه استفاده از API Indexing فوری بینگ

چگونه می توان از استفاده از این API ها در وبلاگ وردپرس استفاده کرد؟ آیا افزونه یا اسکریپتی وجود دارد که می تواند کمک کند؟

من یک توسعه دهنده وردپرس نیستم ، اما می دانم تیم مایکروسافت بینگ با Botify کار کرده است تا ارسال را با نرم افزار خود ادغام کند.

API agnostic platform است ، به این معنی که می توانید آن را از هر زبان یا پشته توسعه ، از جمله خط فرمان ، فراخوانی کنید.

APIS خوب به شما آزادی می دهد UI مورد نظر خود را ایجاد کنید

به نظر شما API بینگ برای چه کسی بهتر است؟ آیا برای ناشران و فروشگاه های تجارت الکترونیکی که محتوای / موجودی آنها در شار ثابت است بهتر است؟

اگر می خواهید محتوای شما ایندکس شده باشد ، باید بخشی از روند انتشار شما باشد. بنابراین هرکسی که به دستیابی به مشتریان جدید و موجود اهمیت می دهد.
در مورد محتوای سیال ، API ارسال مانند این برای موفقیت ضروری است.

در حالی که نرخ برای چند روز یا هفته های اول درج شده است که امکان به روزرسانی 10000 URL در روز می تواند برای سایت های بزرگتر بسیار مفید باشد.

از آنجا که موتورهای جستجو بیشتر و بیشتر داده های متا را از URL هدف در نتایج جستجو منتشر می کنند ، این می تواند به ناشران این فرصت را دهد که به سرعت قیمت ، تغییرات در دسترس بودن و البته آن اصلاحات مهم تایپی را به روز کنند. آخرین مورد برای من بزرگ است ?

کریس سپس بحث می کند که چگونه API Indexing از طریق مسنجر سریع بینگ برای سایتهایی که دائماً در حال تغییر اطلاعات هستند مفید است:

از آنجا که من بیشتر در مورد این که چرا این URL به موتور جستجو کمک می کند من علاقه مند به برخی از محتویات Bing نیاز به ایندکس کردن برای جریان داده ها است ، اطلاعات بیشتری کسب کردم. بنابراین بسیاری از صفحات در طول روز از طریق فرآیندهای خودکار تغییر می کنند. یک مثال خوب ممکن است قیمت گذاری مبتنی بر تقاضا ، مانند یک شرکت هواپیمایی باشد.

درباره مهاجرت سایت به URL جدید چطور ، به نظر شما API برای سرعت بخشیدن به مهاجرت سایت مفید خواهد بود؟

مطابق مستندات و برخی از تجربه های شخصی من ، API از نمایه سازی سریع و مصرف 30 برابر تغییر مسیر تغییر مسیر پشتیبانی می کند.

این بدان معناست که مهاجرت سایت با Bing ممکن است در عرض چند دقیقه و نه چند هفته به روز شود.

من با مشتری می دانم که آنها همیشه می خواهند فوراً تغییرات را ببینند ، حتی اگر این روند به دلیل طولانی نگه داشتن و روند کشف گاه به گاه عنکبوتی طولانی باشد.

از دیدگاه بینگ ، آنها دیگر چرخه های ارزشمند CPU را که از آدرس های اینترنتی کاهش یافته حذف می شوند ، هدر نمی دهند. آنها می توانند به طور خودکار هر بروزرسانی اختیار لینک را تحریک کرده و URL قدیمی را از کانال خزنده حذف کنند.

بینگ گفت که صفحات ارسالی به طور خودکار پذیرفته نمی شوند ، که هنوز هم نیاز به برآورده کردن آن دارند “ملاک انتخاب” آیا این مرجع مربوط به اسپم و صفحات کم کیفیت است؟

من فکر می کنم

بعنوان یک توسعه دهنده کنجکاو ، من چندین پروژه عنکبوتی جزئی را انجام داده ام تا آنچه را که طی سالها می توانم پیدا کنم ، ببینم. خیلی چیزهای دیوانه وار در آنجا وجود دارد.

موتورهای جستجو در صورت تمایل باید چربی را مرتب کرده و روی چیزهای خوب تمرکز کنند.

فکر می کنم خوانده ام که حدود 5٪ URL های موجود در توپ جستجو “ایندکس شده” هستند. به این دلیل است که محتوای بسیار موجود در آنجا فقط ضعیف یا هرزنامه است.

من نمی توانم بگویم چگونه مایکروسافت چه چیزی را با کیفیت پایین رتبه بندی و یا طبقه بندی می کند. بنابراین بر روی ایجاد محتوا خوب بازار هدف خود بخواهید و به آن نیاز دارید و باید ایمن باشید.

نظر شما در مورد قابلیت بارگذاری فله URL چیست؟

من بعنوان یک مهندس می دانم که API احتمالاً در زیر هود چگونه کار می کند. بنابراین از نظر فنی وقتی یک URL را بارگذاری می کنید ، همان گردش کار را به عنوان ارسال دسته ای آغاز می کند.

تنها تفاوت این است که بر خلاف جریان های کاری موازی چندگانه ، باعث ایجاد یک گردش کار واحد می شود.

در مورد فراخوانی API ، همان نقطه پایان است. شما فقط یک بار کمی متفاوت را تأمین می کنید.

این امر می تواند در صورت داشتن سایت بزرگتر با وضعیت محتوای سیال فوق ، کارآیی را بهبود بخشد. در این حالت شاید یک کار CRON برای ارسال به روزرسانی در هر ساعت بدان معنی باشد که سیستم های شما حتی برای سایت سنگین ‘وبلاگ مانند من نیز مالیات کمتری دارند.

جریان کاری من که می نویسد ، می تواند به روزرسانی های چند صفحه ای را انجام دهد که ممکن است به آن پیوند بخورد. آنها نیاز به ارسال دارند و دانستن اینکه چه شکافهایی به روز شده اند ، به این معنی است که می توانم به جای یک سری تماس ، یک تماس واحد قرار دهم.

بینشهایی که می خواهید برای کسانی که مایل به استفاده از API Bing هستند به اشتراک بگذارید؟

زیبایی این API این است که می توانید آن را به عنوان بخشی از فرآیند انتشار به گردش کار خودکار خود اضافه کنید. شما فقط باید یک بار سیستم خود را پیکربندی کنید و تقریباً بدون هیچ گونه هیاهوی دیگری اجرا می شود. من فراموش می کنم که API ارسال Bing بخشی از گردش کار من است.

در عین حال ، هنگامی که مقاله جدیدی را با چند کلمه کلیدی دم بلند که هدف قرار داده اید منتشر کرده اید و یک دقیقه بعد ، آن را در نتایج جستجو مشاهده می کنید ، یک ضربه خوب در مورد اندروفین وجود دارد.

این بازخورد فوری به شما امکان می دهد که مقاله خود را نه تنها برای موتور جستجو بلکه برای خواننده مورد نظر خود ، بررسی های مهم و مهمی را انجام داده اید.

اطلاعات بیشتر درباره API Indexing Instant Bing را بخوانید

مقاله پیشنهادی  فیس بوک به کسب و کارهای کوچک با رویدادهای واقعی مجازی و اخبار بازاریابی دیجیتال در این هفته کمک می کند [PODCAST]

API Indexing Bing URL Bing – کاربران ادعا می کنند که در 10 دقیقه رتبه فوری را دارند