فیس بوک و اینستاگرام به کسب و کارها اجازه می دهند محصولات مستقیماً در صفحه خود بفروشند

فیس بوک با ایجاد امکان تجارت محصولات الکترونیکی به طور مستقیم در صفحه فیس بوک و اینستاگرام خود قابلیت های تجارت الکترونیکی خود را گسترش داده است.

“از آنجا که بسیاری از مشاغل در حال ایجاد و تقویت حضور دیجیتال خود هستند ، ما در حال ساختن ابزارهای جدید برای کمک به یکپارچه سازی خرید آنلاین هستیم. به همین دلیل است که ما فروشگاه های Facebook را راه اندازی می کنیم … “

فروشگاه های فیس بوک

فیس بوک و # 038؛ اینستاگرام اجازه دهید مشاغل مستقیماً محصولات خود را در صفحه خود بفروشند

فروشگاه های فیس بوک رایگان است و به عنوان یک تجربه خرید همراه اول طراحی شده است. این هم به ایجاد فروشگاه و هم برای خرید اقلام یکی از آنها مربوط می شود.

هنگام راه اندازی فروشگاه فیس بوک ، مشاغل می توانند مجموعه هایی از محصولات را در بخش های جداگانه نشان دهند و برجسته کنند.

برندها می توانند مغازه های خود را تا حدودی سفارشی کنند ، بنابراین احساس اصالت بیشتری پیدا می کنند و کمتر دوست دارند در Facebook Marketplace بخرند.

فروشگاه های فیس بوک از طریق صفحه Facebook یا نمایه اینستاگرام یک کسب و کار قابل کشف هستند. همچنین می توان آنها را از طریق داستان یا تبلیغات کشف کرد.

مقاله پیشنهادی  Google ویژگی توقف شغل در جستجو را روشن می کند

اگر مشتری در طی فرآیند خرید سوالی داشته باشد ، می تواند از طریق واتس اپ ، مسنجر یا اینستاگرام مستقیم با تجارت ارتباط برقرار کند.

معاملات در صورت تمایل می توانند مستقیماً در فیس بوک یا در وب سایت شخصی تجارت انجام شوند.

فروشگاه های فیس بوک اکنون شروع به کار کرده و در ماه های آینده به طور گسترده تری در دسترس خواهد بود.

فیسبوک همچنین در تلاش است تا ویژگی های خرید بیشتر را به سایر برنامه های خود از جمله Instagram Shop ، ویژگی های خرید مستقیم و برنامه های وفاداری ارائه دهد

فروشگاه اینستاگرام

فیس بوک و # 038؛ اینستاگرام اجازه دهید مشاغل مستقیماً محصولات خود را در صفحه خود بفروشند

مشابه فروشگاه های فیس بوک ، فروشگاه اینستاگرام روشی جدید برای افراد است که بدون ترک برنامه می توانند محصولات را کشف و خریداری کنند.

فروشگاه های اینستاگرام از طریق بخش کاوش قابل کشف خواهند بود که کاربران می توانند محصولات موجود در مارک های مورد علاقه خود را جستجو کنند ، بر اساس دسته بندی ها فیلتر کنند و همه را در یک مکان خریداری کنند.

فروشگاه اینستاگرام در تابستان امسال در ایالات متحده شروع به کار می کند.

در اواخر سال جاری ، اینستاگرام یک نوار “فروشگاه” اختصاصی را در نوار ناوبری اضافه می کند که پیدا کردن فروشگاه های آنلاین مشاغل را آسان تر می کند.

خرید زنده

فیس بوک و # 038؛ اینستاگرام اجازه دهید مشاغل مستقیماً محصولات خود را در صفحه خود بفروشند

فیس بوک در حال کار بر روی روش هایی است که محصولات را در زمان واقعی از طریق Facebook Live به فروش می رسانند.

“مردم سالهاست که از فیلم های زنده در برنامه های ما استفاده می کنند تا محصولات را به نمایش بگذارند … اکنون ، ما خرید محصولات را در زمان واقعی آسانتر می کنیم.”

قبل از پخش مستقیم ، صفحات می توانند محصولات خود را از فروشگاه اینترنتی فیس بوک نشان دهند که در انتهای ویدیو در طول پخش نشان داده می شود.

افرادی که در جریان مستقیم قرار دارند می توانند روی این محصولات ضربه بزنند تا در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند و خرید کنند.

خرید زنده در حال حاضر با مشاغل در فیس بوک و اینستاگرام در مرحله آزمایش است. در ماههای آینده بصورت گسترده تری اجرا خواهد شد.

برنامه های وفاداری

فیس بوک و # 038؛ اینستاگرام اجازه دهید مشاغل مستقیماً محصولات خود را در صفحه خود بفروشند

با اتصال برنامه های وفاداری به حساب Facebook خود ، فیس بوک با کسب برنامه های وفاداری می تواند از کسب و کارهایی که مرتباً از آنها خرید می کنند ، کسب درآمد کند.

کاربران قادر به کسب درآمد و پیگیری امتیاز و پاداش خواهند بود. مشاغل می توانند یک برنامه وفاداری موجود را به فروشگاه فیسبوک خود متصل کرده و یا آن را از ابتدا ایجاد کنند.

برنامه های وفاداری در فروشگاه های فیس بوک در حال حاضر در مراحل آزمایش بوده و هنوز در دسترس نیست.

شرکای تجارت الکترونیکی

فیس بوک برای کمک به مشاغل کوچک با تعدادی از شرکا همکاری می کند و به آنها کمک می کند تا مغازه های خود را در فیس بوک و اینستاگرام بسازند و رشد دهند.

شرکای تجارت الکترونیکی Facebook شامل:

  • خریدن
  • BigCommerce
  • WooCommerce
  • مشاور کانال
  • CedCommerce
  • Cafe24
  • Tienda Nube
  • تغذیه

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

منبع: اتاق خبر فیس بوک

برخی از ویدیوهای رسمی راه اندازی فیس بوک در زیر می توانید مشاهده کنید: