در حال حاضر Google در نمایه سازی مشکلات را تجربه می کند

Google تأیید کرد که در حال حاضر مشکلی را با فهرست نتایج جستجوی خود تجربه می کند.

گوگل PSA را به صاحبان سایت توصیه كرد كه در حال حاضر مشكلات نمایه سازی را تجربه می كند كه ممكن است نتایج جستجوی كاسته را تجربه كند.

وسعت موضوع در حال حاضر مشخص نیست. مسئله دقیق نیز ناشناخته است ، زیرا “نتایج جستجوی قدیمی” بسیار مبهم است.

مقاله پیشنهادی  Bing Site Explorer ابزارهای بی نظیری برای سئوکاران دارد

گوگل در گذشته اخیر موضوعات نمایه سازی داشته است که همیشه یکی از دو اتفاق رخ داده را شامل می شود.

محتوای جدید یا ایندکس نشده است ، یا محتوای قبلی ایندکس شده از فهرست Google حذف نمی شوند.

احتمالاً این موضوع شامل عدم فهرست بندی مطالب جدید است و این امر باعث هشدار Google به افراد در مورد نتایج جستجوی قدیمی می شود.

مقاله پیشنهادی  Cloudflare اولین تجزیه و تحلیل حریم خصوصی را برای Rival Google و اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته آغاز می کند [PODCAST]

با این حال ، به نظر نمی رسد که این بار اینگونه باشد. یک راه آسان برای بررسی این است که یک “سایت” را جستجو کنید تا دامنه خود را جستجو کنید ، روی آن کلیک کنید ابزارها، و سپس فیلتر را روی “ساعت گذشته” یا “24 ساعت گذشته” تنظیم کنید.

Google در حال حاضر مشکالت در زمینه نمایه سازی را دارد

این بهترین روش برای بررسی ایندکس شدن محتوای اخیر شما است. تعداد معدودی از سایت های مختلف را بررسی کردم و به نظر می رسد تمام محتوای اخیر آنها نیز در این فهرست فهرست می شوند.

مقاله پیشنهادی  چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سئو انجام دهیم: یک راهنمای ساده گام به گام

بر اساس آزمایش بسیار محدود من ، به نظر نمی رسد که این موضوع از فهرست شدن محتوای جدید جلوگیری می کند. حداقل در مقیاس بزرگ نیست.

ما مطمئناً نمی دانیم تا Google اطلاعات بیشتری را ارائه دهد. در این زمان دشوار است که بگوییم مشکل چیست ، اما وقتی اطلاعات بیشتری کسب می کنیم ، این پست به روز می شود.

این یک داستان در حال توسعه است …