توییتر توییت های صوتی را معرفی می کند

توییتر در حال آزمایش ویژگی جدید است که به کاربران امکان ضبط کلیپ های صوتی را می دهد تا به صورت توییت منتشر شوند.

توییتهای صوتی به بسیاری از روشهای موجود ارتباط برقرار می شوند که کاربران می توانند در توییتر ارتباط برقرار کنند – لیستی که شامل عکس ها ، فیلم ها ، GIF ها و متن ساده است.

“با گذشت سال ها ، عکس ها ، فیلم ها ، جعبه ها و شخصیت های اضافی به شما امکان داده اند که استعداد و شخصیت خود را به مکالمات خود اضافه کنید. اما گاهی اوقات 280 کاراکتر کافی نیستند و برخی از تفاوت های ظریف مکالمه در ترجمه از بین می روند.

بنابراین از امروز ، ما یک ویژگی جدید را آزمایش می کنیم که باعث ایجاد لمس انسانی بیشتر به روشی که از توییتر استفاده می کنیم – صدای بسیار خود شما است. “

در ابتدا ، ایجاد توییت صوتی از ویژگی هایی است که برای گروهی محدود از افراد در توییتر برای iOS در دسترس قرار می گیرد. در هفته های آینده ، همه افراد در iOS باید به توییت های صوتی دسترسی داشته باشند.

مقاله پیشنهادی  راهنمای ارزیابی چشم اندازها

همه ، صرف نظر از اینکه در iOS ، Android یا دسک تاپ هستند ، می توانند توییت های صوتی را در فید خود ببینند و به آنها گوش دهند.

در اینجا نحوه تهیه صدای جیر جیر صدا با استفاده از برنامه توییتر برای iOS آورده شده است.

آهنگسازی صدای جیر جیر

آهنگسازی صدای جیر جیر صوتی مشابه آهنگ سازی در هر نوع صدای جیر جیر دیگر است.

ابتدا آهنگساز صدای جیر جیر را باز کنید و به دنبال آیکون صوتی جدید باشید. شبیه طول موج صوتی است.

توییتر توییت های صوتی را معرفی می کند

پس از ضربه زدن روی نماد صوتی ، عکس نمایه خود را با دکمه ضبط در پایین مشاهده خواهید کرد. برای شروع ضبط صدای خود ، روی دکمه ضبط ضربه بزنید.

توییتر توییت های صوتی را معرفی می کند

صدای تویت صدا قادر به ضبط 140 ثانیه صدا است. کسانی که مایل به طولانی شدن بیشتر هستند می توانند صحبت خود را ادامه دهند و صدای اضافی با موضوع توییت های متعدد به هم وصل می شوند.

هنگامی که توییت های صوتی منتشر می شوند ، مردم در میان توییت های دیگر ، آنها را در فید خود می بینند.

توییتر توییت های صوتی را معرفی می کند

برای گوش دادن به صدای جیر جیر صوتی کافیست روی تصویر با عکس نمایه شخص ضربه بزنید.

توییت در یک پنجره جدید پخش خواهد شد که در پایین صفحه متصل است ، بنابراین کاربران می توانند در حالی که همچنان در جریان فید خود هستند گوش کنند.

“چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند بدون استفاده یا بدون تفسیر با استفاده از متن باقی بماند ، بنابراین امیدواریم که صدای Tweeting یک تجربه انسانی تر برای شنوندگان و داستان نویسان ایجاد کند.

خواه این باشد #زمان داستان درباره برخورد شما با غازهای وحشی در محله خود ، روزنامه نگاری که اخبار خبری شما را به اشتراک می گذارد ، یا یک حساب دست اول از اعتراض است ، امیدواریم که صدای Tweeting این امکان را به شما دهد که دیدگاه های خود را سریع و به راحتی با صدای خود به اشتراک بگذارید. “

تبلیغات

ادامه خواندن زیر

اینها اصلی ترین چیزهایی هستند که باید درباره توییت های صوتی بدانید. در اینجا اطلاعات اضافی وجود دارد که می تواند مفید باشد.

مقاله پیشنهادی  Google کمپین های حداکثر عملکرد خودکار و اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته را اعلام می کند [PODCAST]

یادداشتهای اضافی در توییتهای صوتی

در این زمان ، توییت های صوتی فقط به توییت های اصلی محدود می شوند.

این بدان معنا نیست که کاربران قادر به ضبط صدای خود و انتشار آن به عنوان پاسخ یا بازخورد با نظر نیستند.

هنوز مشخص نیست که آیا این تغییر خواهد کرد یا خیر. از یک طرف ، توییتر با اجازه ندادن پاسخ صوتی ، فرصتی را برای افزایش تعامل کاربر از دست داده است.

از طرف دیگر ، تمام این تعامل مثبت نخواهد بود. ضبط های صوتی خیابان جدیدی را برای آزار و اذیت در توییتر باز می کند ، بنابراین شاید بهترین راه این باشد که این ویژگی محدود به توییت های اصلی باشد.