تبلیغات منفی Wix در برابر وردپرس ایجاد عکس العمل

تبلیغات منفی Wix که به وردپرس حمله می کنند ، یک واکنش ضد Wix قوی به صورت آنلاین ایجاد کرد. هدفون های تبلیغاتی Bose که به عنوان بخشی از این کمپین برای توسعه دهندگان و تأثیرگذاران بازاریابی آنلاین ارسال شده است ، مانع از آن نمی شود که گیرندگان به طور علنی تلاش برای تبلیغ را با حمله منفی زیر سوال ببرند.

به نظر نمی رسد که این کمپین کسی را در جامعه وردپرس تبدیل کند که از Wix قدردانی کند. به نظر می رسید این کمپین در نتیجه عکس العمل های مثبتی ایجاد کرد که باعث شد بسیاری واکنش های منفی نسبت به Wix نشان دهند.

دکمه بروزرسانی Doom – شما لیاقت بهتر را دارید

به نظر می رسد کمپین منفی Wix با هدف به تصویر کشیدن وردپرس در یک دید کاملاً منفی در زمینه توسعه دهنده وب است که برای بحران سلامت روان کمک می کند.

یک ویدیو ، با عنوان The Update of Doom ، نمونه تبلیغات حمله است.

در آن یک توسعه دهنده وب در حال مشاوره روانپزشکی است. زیرمجموعه این است که وردپرس آنقدر بد است که توسعه دهنده وب نیاز به کمک روانپزشکی دارد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

عکس صفحه از تبلیغات Wix Attack به تصویر کشیدن یک توسعه دهنده وب در یک بحران ذهنی

با توجه به این واقعیت که بسیاری از مردم از بحران های بهداشت روان مرتبط با همه گیری رنج می برند ، انتخاب تصویر وردپرس در زمینه اضطراب بهداشت روان بسیار عجیب است.

طبق تحقیقات بنیاد خانواده قیصر:

“در طی همه گیری ، از هر 10 بزرگسال در ایالات متحده حدود 4 نفر علائم اضطراب یا افسردگی را گزارش کرده اند – از هر ده بزرگسال یک نفر که این علائم را از ژانویه تا ژوئن 2019 گزارش کرده است.

… در طی همه گیری ، سهم بزرگتر از متوسط ​​بزرگسالان جوان (18 تا 24 سال) بیش از حد متوسط ​​علائم اضطراب و / یا اختلال افسردگی را گزارش می کنند (56٪). در مقایسه با بزرگسالان ، بزرگسالان جوان احتمالاً مصرف مواد (25٪ در مقابل 13٪) و افکار خودکشی (26٪ در مقابل 11٪) را گزارش می دهند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در تبلیغات Wix با نمایش وردپرس به عنوان یک فرد غیر حساس که باعث آزار روانی می شود ، ویزیت روانپزشکی برای تأثیر کمدی انجام می شود.

مقاله پیشنهادی  صفحات Noindexed می توانند بر هسته حیاتی وب تأثیر بگذارند

برخی ممکن است این تبلیغ را به عنوان بی اهمیت جلوه دادن سلامت روان با استفاده از آن در زمینه ای از کمدی تلقی کنند ، خصوصاً به این دلیل که وردپرس به عنوان یک بیمار گروتسکلیو که چشمانش در حفره هایشان می چرخد ​​، به تصویر کشیده شد.

عکس صفحه از تبلیغات Wix Attack به تصویر کشیدن وردپرس با چشمی که در جای خود می چرخد

وردپرس به عنوان یک بیمار روانی گروتسک Wix وردپرس را به عنوان یک بیمار ناخوشایند و با کره چشم در جای خود می چرخاند

و این فقط یکی از چندین تبلیغی بود که به عنوان یک بحران سلامت روان به نمایش درآمد.

برخی از پاسخها در YouTube مخالفت خود را اعلام کردند:

“جای تعجب است که Wix از ارسال محتوایی مانند این خجالت نمی کشد. چه کسی در دنیا فکر می کرد که این ایده خوبی است؟ “

“وای ، چقدر کم می توانی بروی ، این پایین بشکه نامیده می شود”

“شرم بر شما Wix. من هرگز به استفاده از خدمات شما فکر نکردم و نخواهم کرد. “

پاسخ بازاریابی جامعه را در توییتر جستجو کنید

پاسخ در توییتر مشابه بود جایی که Jon Henshaw (henshaw) با مخالفت خود با رویکرد تبلیغات منفی ، اظهار داشت که فقط محصولات ضعیف از این طریق به بازار عرضه می شوند.

جان همچنین خاطرنشان کرد که ممکن است تبلیغات Wix حسن نیت ایجاد شده توسط Wix را در جامعه SEO پاک کند:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کمپین Wix به عنوان ناپسند توصیف می شود

شلی فاگین (shellyfagin) ، یکی از دریافت کنندگان تبلیغات هدفون نیز در توییتی گفت که انتظار او این است که در مورد چیزهای مثبت درباره Wix بشنود تا فقط با یک حمله حمله منفی روبرو شود ، و آن را ناپسند دانست.

میشل لوورلی (MichelleDLowery) پیام رسانی منفی را تأیید نمی کند:

مت مولن وگ ، بنیانگذار پاسخ های وردپرس

مت مولن وگ ، بنیانگذار وردپرس در پاسخ با تأکید بر اینکه هر رقیب سایت سازی وردپرس از صادرات وب سایت به شرکت های رقیب پشتیبانی می کند و فقط Wix کاربران را در سیستم عامل آنها گیر می دهد.

مت مولن وگ پاسخ داد:

ویکس یک شرکت انتفاعی است … مدل تجاری آن این است که مشتریان هر ساله هزینه های بیشتری را پرداخت می کنند و خروج یا بازپرداخت را با مشکل روبرو می کنند. (حرف مرا قبول نکنید ، به ارائه های سرمایه گذاران آنها نگاه کنید.)

آنها بسیار ناامن هستند به طوری که تنها سازنده وب سایتی هستند که من از آنها مطلع هستم و به شما اجازه نمی دهد محتوای خود را صادر کنید ، بنابراین آنها مانند یک متل روت هستند که می توانید در آن اتاق را چک کنید اما هرگز آنجا را چک نمی کنید. هنگامی که پشته اختصاصی آنها را خریداری کردید ، در آن قفل شده اید ، که حتی اسناد پشتیبانی آنها نیز اعتراف می کند …

بنابراین اگر سازندگان وب سایت را با روابط سو ab استفاده کننده مقایسه می کنیم ، Wix یکی از مواردی است که شما را در زیرزمین حبس می کند و به شما اجازه نمی دهد خارج شوید. من متعجب هستم که آژانسهای حمایت از حقوق مصرف کننده دنبال آنها نرفته اند. “

مبارزات مثبت و حسن نیت

یکی از ویژگی های بارز یک برند با ارزش ، حسن نیت است که مشتریان و حتی غیر مشتری ها به شرکت می رسانند. در حالی که پاسخ به تبلیغات از نظر جهانی منفی نبود ، بسیاری از پاسخ ها منفی بودند. بسیاری از رویکردهای Wix ابراز ناامیدی کردند.

استناد

پاسخ بنیانگذار وردپرس Matt Mullenweg:
Wix و ترفندهای کثیف آنها

تبلیغ Wix Negative Attack: The Update of Doom را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=fZtovVxp67M