بعضی اوقات هیچ راه حل SEO وجود ندارد

جان مولر از گوگل می گوید به صاحب یک سایت ناامید گاهی اوقات هیچ راه حل SEO وجود ندارد که باعث شود سایت در نتایج جستجو رتبه بهتری داشته باشد.

این در Reddit در پاسخ به آج با عنوان ذکر شده است: “اگر من یک سرویس متخصص SEO استخدام کنم آیا آنها می توانند وب سایت من را بشناسند و به من در بهبود آن کمک کنند؟”

صاحب سایت جزئیات بیشتری را در این بخش ارائه می دهد و می گوید بیش از شش سال پیش همه بازدیدهای وب سایت خود را از دست داده اند.

مالک سایت می نویسد: “من فقط وبلاگ می نویسم ، هیچ برنامه نویسی یا کاری انجام نمی دهم ، لینک سازی هم نمی کنم.”

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با دیدن اینکه چگونه هیچ یک از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو را به کار نمی گیرند ، از خود می پرسند آیا یک متخصص SEO می تواند به بازگرداندن بازدید آنها کمک کند.

مقاله پیشنهادی  Google تاخیر صفحه اول فهرست اول موبایل را به تأخیر می اندازد - 5 دلیل چرا

مولر می گوید در پاسخی که مالک سایت نمی خواهد بشنود ، SEO در همه موارد کمک نمی کند.

منظور شما از جستجوگرها چیست؟

با توجه به اینکه وب سایت مورد نظر شش سال پیش بازدید خود را از دست داده است و هنوز هم بهبود نیافته است ، مولر می گوید سئو ممکن است کمکی نکند.

این به دلیل مجازات های Google یا مشکلات فنی نیست ، زیرا با SEO می توان آنها را برطرف کرد.

مولر پیشنهاد می کند استراتژی این وب سایت اکنون منسوخ شده است:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“یکی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که ممکن است هیچ راه حل SEO وجود نداشته باشد. 6 سال زمان طولانی است و وب + اخبار Google + همه چیز در اطراف آن کاملاً پیشرفت کرده است.

بعضی اوقات این یک مسئله فنی نیست ، گاهی اوقات چیزی نیست که شما فقط با “خرید یک لینک” حل کنید ، گاهی اوقات فقط استراتژی سایت منسوخ شده است. “

استراتژی یک وب سایت به هر دلیلی ممکن است کهنه شود ، بسیاری از این موارد خارج از کنترل سایت است.

مقاله پیشنهادی  روند جستجو Pinterest علاقه همیشه به سفر را نشان می دهد

همانطور که مولر می گوید ، زندگی در طی شش سال به طور قابل توجهی تکامل می یابد. این مدت زمانی کافی است که موضوعات از بین می روند و اطلاعات منسوخ می شوند.

اگر وب سایتی محتوایی را منتشر کند که مردم دیگر به آن اهمیت ندهند ، هیچ سودی به آن کمک نمی کند.

همین امر برای وب سایت هایی که محصولات قدیمی را می فروشند نیز صدق می کند ، زیرا مولر مثالی از وب سایت فروش نوارهای VHS ذکر کرده است.

یک سایت می تواند بهترین روشهای جستجوگرها را دنبال کند ، اما مهم نیست که کسی به دنبال آن باشد.

“شما می توانید یک وب سایت خارق العاده داشته باشید ، آن را بسیار سریع بسازید ،” دارای قدرت و اعتبار بالا “باشید (هرچند می خواهید آن را تعریف کنید) ، اما اگر کاست های VHS می فروشید ، اوقات بدی خواهید داشت. وقتی کالای فیزیکی در آن درگیر باشد ، این واضح تر است ، اما اگر محتوا محصول شما باشد ، به همان اندازه نیز کاربرد دارد. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

غیر معمول است که Googlers افراد را از جستجوی کمک با SEO منصرف می کند ، این باعث می شود نظر مولر در مورد Reddit قابل توجه باشد.

مقاله پیشنهادی  گزارش جهانی تقلب با کلیک روی PPC 2020-21

این یک زاویه مهم است که باید در بعضی مواقع مورد توجه قرار گیرد. اگر سایتی با وجود تلاش شما مرتباً بازدید خود را از دست می دهد ، آیا مسئله SEO است یا جهان در حال پیشرفت است؟

منبع: Reddit