اگر سایت های بیشتری از آنها استفاده کنند ، Google ممکن است داستانهای وب را گسترش دهد

جان مولر از گوگل می گوید اگر سایت های بیشتری اقدام به انتشار آنها کنند ممکن است Web Stories برای نتایج جستجو در کشورهای دیگر پخش شود.

مولر از 15 ژانویه در جریان مستقیم جستجوی Google جستجو می کند که این مورد در همه ویژگی های جستجو اعمال می شود.

صاحبان یک سایت در پرسش از مولر می نویسند آیا اطلاعاتی در مورد Web Stories برای نتایج جستجو در کشورهای دیگر وجود دارد.

Web Stories در حال حاضر در نتایج جستجو در ایالات متحده ، هند و برزیل پشتیبانی می شود. صاحب سایت می خواهد برای زمانی که Web Stories در کشورشان پشتیبانی می شود آماده شود.

آنچه در نهایت از مولر یاد گرفتیم این است که دارندگان سایت می توانند به طور مستقیم بر تصمیم Google برای ارائه ویژگی های جستجو در سایر کشورها تأثیر بگذارند. آنها می توانند این کار را با پی ریزی مقدماتی انجام دهند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

من معنی آن را در بخش زیر توضیح می دهم.

دارندگان سایت می توانند بر تغییرات جستجوی Google تأثیر بگذارند

دارندگان سایت می توانند با استفاده از قبل ، از قابلیت جستجوی جدید در کشورشان تسریع کنند تا زمانی که به طور رسمی پشتیبانی شوند.

مقاله پیشنهادی  داده های ساختاری توضیح داده شده برای مبتدیان: یک راهنمای ساده

به عنوان مثال ، انواع علامت گذاری داده های ساختاری وجود دارد که گوگل از آنها به عنوان نتایج غنی در برخی از کشورها پشتیبانی می کند اما در برخی دیگر از آنها پشتیبانی نمی کند. برای نامگذاری یکی از این موارد ، نشانه گذاری فعالیتهای اصلی وجود دارد که فقط در ایالات متحده پشتیبانی می شود.

اگر دارندگان سایت در سایر کشورها شروع به استفاده از علامت گذاری بدون پشتیبانی کنند ، Google متوجه آن می شود و آن را به عنوان نشانه ای از گسترش گسترده تر پشتیبانی از علامت گذاری می کند.

در اینجا نقل قول مولر در مورد این است:

“با توجه به اینکه ما می توانیم ویژگی های فردی را در کشورهای مختلف روشن کنیم ، گاهی اوقات این مسئله کار در مورد سیاست ها و تهیه جزئیات فنی است.

گاهی اوقات این مسئله نیز به ما مربوط می شود که بتوانیم داده های کشور را بررسی کنیم و بگوییم: “اوه ، بسیاری از افراد در حال اجرای این داده های ساختاری هستند ، شاید ما فقط باید آنها را روشن کنیم.”

بنابراین ، در این زمینه اگر وسوسه شده اید که چنین چیزی را امتحان کنید ، می گویم دنبال آن بروید حتی اگر هنوز همه مزایا را نمی بینید. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

همانطور که به Web Stories مربوط می شود ، دارندگان سایت می توانند با ایجاد و انتشار آنها در حال حاضر برای یک برنامه نهایی آماده شوند.

مقاله پیشنهادی  جستجوی اطلاعات جدید وام در Google

مولر توضیح می دهد که Web Stories از نظر نحوه خزیدن و نمایه سازی آنها تفاوتی با صفحات وب معمولی ندارد.

تنها چیزی که با ارائه پشتیبانی بیشتر تغییر خواهد کرد نحوه نمایش آنها در نتایج جستجو و Google Discover است.

هر صاحب سایت در هر کشوری می تواند هم اکنون Web Stories ایجاد و منتشر کند. آنها همچنان در نتایج جستجو فهرست می شوند ، اما به همان شکلی که در ایالات متحده هستند نمایش داده نمی شوند. در اینجا مثالی از شکل Web Stories در نتایج جستجوی ایالات متحده آورده شده است:

مقاله پیشنهادی  11 نکته برای بهینه سازی تصاویر خود در آمازون

“من هیچ اطلاعاتی در مورد زمان راه اندازی ویژگی های جدید ، به ویژه داستان های وب در استرالیا ندارم. با استفاده از داستان های وب مهم است که به خاطر داشته باشید که آنها صفحات عادی نیز هستند ، بنابراین شما می توانید از قبل این داستان های وب را در وب سایت خود استفاده کرده و از آنها استفاده کنید و ما آنها را مانند صفحات عادی خزیده و فهرست خواهیم کرد.

هنگامی که شروع به نمایش بیشتر آنها می کنیم ، کمی متفاوت در نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد. همچنین ممکن است به طور برجسته تری آنها را در Discover مشاهده کنید. اما اساساً می توانید از قبل وارد این موارد شوید و آنها را پیاده سازی کنید. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد شروع با Web Stories به این منابع مراجعه کنید:

بحث کامل مولر را در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=puNqYcqyClQ