ابزارک Google Translate برای استفاده برخی از وب سایتها دوباره آزاد است

Google با تلاش برای کمک به مردم اطلاعاتی را که در میان بیماری همه گیر COVID-19 دریافت می کند ، از ابزار مترجم وب سایت Google Translate پشتیبانی می کند.

گوگل قبلاً پشتیبانی از این افزونه را پس گرفته بود ، که به بازدید کنندگان سایت امکان می داد صفحات را به 100 زبان به صورت رایگان ترجمه کنند.

با توجه به آنچه در جهان اتفاق می افتد – اکنون زمان آن رسیده است که دوباره صاحبان سایت به این ابزار دسترسی پیدا کنند ، Google تصمیم گرفته است.

وی گفت: “در این زمان از همه گیری جهانی ، وب مسترها در سراسر جهان – از مقامات دولتی گرفته تا سازمان های بهداشتی – غالباً جدیدترین اطلاعات را برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 و فراهم کردن دسترسی به منابع ، وب سایت های خود را به روز می کنند.

با این حال ، آنها اغلب وقت و بودجه لازم برای ترجمه این مطالب را به چند زبان ندارند ، که می تواند مانع از رسیدن اطلاعات ارزشمند به مجموعه متنوعی از خوانندگان شود. “

علاوه بر ترجمه محتوای صفحه وب ، ویجت Google Translate همچنین می تواند محتوا را از پرونده ای مانند PDF ترجمه کند.

مقاله پیشنهادی  Google SEO Mythbusting: آیا محتوای بیشتر بهتر است؟

مترجم وب سایت Google Translate از فناوری ترجمه ماشینی استفاده می کند ، یکپارچه سازی آن آسان است و استفاده از سایت های غیر تجاری رایگان است.

ویجت Google Translate دوباره برای برخی وب سایتها مجدداً رایگان است تا از

استفاده از ویجت مترجم وب سایت کاملاً محدود به وب سایتهای دولتی ، غیرانتفاعی و یا غیرتجاری است که تمرکز اصلی آنها روی پاسخ COVID-19 است.

مقاله پیشنهادی  ویژگی جدید وردپرس پاسخ سختی می دهد

اگر وب سایت شما با این معیارها مطابقت دارد ، می توانید با پر کردن این فرم ، به ویجت Google Translate دسترسی پیدا کنید.

برای سایر سایتها ، Google استفاده از API ترجمه Google Cloud را توصیه می کند.

Google به همه یادآوری می کند که ترجمه های آن همیشه بی نقص است. بنابراین هنگام اضافه کردن ویجت به سایت خود ، و هنگام خواندن مطالب ترجمه شده توسط ویجت ، این نکته را در نظر داشته باشید.

“در آخر ، توجه به این نکته بسیار مهم است که اگرچه ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود کیفیت ترجمه های خود هستیم ، اما ممکن است آنها بی نقص باشند – بنابراین ، لطفاً هنگام خواندن مطالبی که از طریق Google Translate ترجمه شده است ، از بهترین قضاوت خود استفاده کنید.”

منبع: وبلاگ مرکزی Google Webmaster